KOSGEB Başkanı Kurt, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı - Haberler
Haberi Paylaş

KOSGEB Başkanı Kurt, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Hasan Basri Kurt, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

 - Güncelleme:

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Hasan Basri Kurt, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Kurt, AA foto muhabirlerinin yurt içinde ve dışında çektiği, 2021'e damga vuran olayları yansıtan fotoğrafları inceleyerek, "haber", "spor" ve "yaşam" kategorilerindeki 3 fotoğraf için oy kullandı.

Spor kategorisinde oyunu, Ali Atmaca'nın "Şampiyon Mete Gazoz" başlıklı fotoğrafına veren Kurt, "Mete Gazoz, büyük gayretiyle gençlerin simgesi haline geldi. Uzun yıllar bu fotoğrafın yaşayacağını düşünüyorum." dedi.

Kurt, haber kategorisinde, Antalya'da yaşanan orman yangınlarında kara yoluna kadar yükselen alevler nedeniyle gazetecilerin yaşadığı zor anları gösteren Mustafa Çiftçi'nin "Yangından kaçış" başlıklı fotoğrafına oy verdi. Kurt, "Yangın sırasında ormancılarımız çok güçlü bir şekilde, fedakarca çaba sarf ettiler. Bir taraftan gazeteciler de bu bölgede görevlerini yapmak için kendilerini riske attılar." ifadelerini kullandı.

Yaşam kategorisinde ise av yasağının sona ermesinin ardından denize açılan İstanbullu balıkçıların ilk ağlarını çektiği anı gösteren İslam Yakut'un "Vira Bismillah" başlıklı fotoğrafını tercih eden Kurt, bu karenin emeğin ve bereketin göstergesi olduğunu kaydetti.

Hasan Basri Kurt Ali Atmaca Mete Gazoz Şampiyon Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title