Haberler

Karabalık, Eşme'de Esnaf Ziyaretinde

Güncel Haberler

Şükrü Karabalık, Ak Parti Kartepe İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi programı çerçevesinde Eşme'de esnaf ziyaretinde bulundu.

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Ak Parti Kartepe İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi programı çerçevesinde Eşme'de esnaf ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Karabalık'a eşlik eden Kadın Kolları da bayan esnaflara kahve hediye etti.

Esnafı önemsediklerini her fırsatta hatırlatan ve ilçenin ekonomik gelişimine katkı veren projeleri hükümet desteği ile gerçekleştirdiklerini ifade eden Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Eşme'nin esnaflarına hatır sorup hayırlı işler dileklerinde bulundu. Ak Parti İl Yöneticisi Nuri San, Ak Kartepe İlçe SKM yöneticileri, meclis üyeleri Hüseyin Ahmet Öztürk ve Orhan Akyüz, Ak Parti Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Balaban ve teşkilat üyeleri, Eşme eski Belediye Başkanı Şaban Özer'in eşliğinde esnafı gezen Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, halkın belediye çalışmaları ve belediye başkanından memnuniyetini de yerinde sorguladı.

Esnafları kapı kapı gezerek tek tek ellerini sıkan Başkan Karabalık, alış veriş için gelen vatandaşlara da hatır sordu. Göreve geldikleri günden beri bir günlerini boş geçirmediklerini belirten Başkan Karabalık, "Her gün ilçenin değişimine ve gelişimine katkı verecek çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalardan halkımız kadar esnafımız da olumlu etkilendi. Gerçekleşen projeler ve yatırımlarla ilçemizin ekonomik gelişimine katkı sağladık. Ticari hayatın artması ilçemize olan ilgiyi de beraberinde artırdı. Bu da esnafımıza iş olarak geri dönmekte" dedi.

Eşme'de gerçekleştirdiği ziyaretlerinde Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'a esnafın ilgisi yoğun oldu. Ziyaret ettiği esnafla ayaküstü samimi sohbette bulunan başkan alış veriş yapan vatandaşların da hatırını sordu. Başkanın ziyaretinden memnun olduklarını belirten Eşme esnafına belediye çalışmalarından ve başkandan duydukları memnuniyeti ifade ettikleri ziyarette, "Bizleri ziyaretinizle mutlu ettiniz. Başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz" dediler.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Şükrü Karabalık Ak Parti Kartepe Eşme Güncel Haberler

title