Haberler

Karabalık, Bayanlarla Buluşmaya Devam Ediyor

Güncel Haberler

Başkan Şükrü Karabalık, bayanlardan Kartepe'nin gerçeklerini görerek tercihlerini kullanmalarını istedi.

Her akşam farklı bir mahallede bayanlara buluşan Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, yaklaşan seçimlerle ilgili bilgilendirmede bulunduğu Kartepeli hanımlardan sağlanan belediye hizmetleri ile ilçede yaşanan değişim ve gelişimin devamı için de destek istemekte. Başkan Şükrü Karabalık, bayanlardan Kartepe'nin gerçeklerini görerek tercihlerini kullanmalarını istedi.

Ak Parti Kartepe İlçe Seçim Koordinasyon programları çerçevesinde akşamları farklı mahallelerde bilgilendirme toplantılarında Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, bayanlarla buluşmaya devam ediyor. Bahçelievler ve Ulus Mahallesi'nde Kartepeli hanımlara hitap eden Başkan Karabalık, doğumdan ölüme kadar herkesime belediyelerin çok önemli hizmetleri olduğunu kaydetti. Belediye hizmetleri yanında eğitim, kültür, sosyal alanlarında sağlanan gönüllere giden hizmetlerle ilçe halkının yanında olduklarını hatırlatan Başkan Karabalık, Kartepelilerin her zaman acısını ve mutluluğunu paylaştıklarını açıkladı.

Kartepenin sahip olduğu değerleri hizmetlerle taçlandırdıklarını ifade eden Başkan Karabalık, bugün gelinen noktada ilçede yaşanan değişim ve gelişimin sürmesi için bayanlardan destek istedi. Halka en güzel hizmetlerin verilmesi için çalışan Ak Parti Belediye kadrolarının yapısını bilen diğer partilerin yaklaşan seçimler öncesi kafaları karıştıracak vaatlerde bulunacağını hatırlatan Başkan Karabalık, "Önümüzde seçim var. Yaklaşan seçimler öncesi diğer parti adayları çeşitli vaadlerde bulunarak sizlerin kafalarını karıştıracak. Olur olmadık bu vaadlere itibar etmeyin. Herkes gelecek bizim burada halkımızla olan haşır neşir olmamızdan dolayı kafaları karıştırmak için yer ile gök arasında ne varsa onları vaad edebilecekler. Ama inanın ki Ak Partili Belediyelerin yaptığının yüzde 5'ini yapmaları asla mümkün değil. Bunu farklı siyasi görüşlü belediyelerde görmek mümkün. Dolayısıyla hiçbir şekilde o vaatlere kanmayın. Gerçek ne ise Kartepenin gerçeğine dikkat ederek o istikamette tercihte bulunun. Bu nedenle tercihlerinizi Ak Parti'den yana kullanmak en doğru tercih olacaktır" dedi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Şükrü Karabalık Ak Parti Kartepe Güncel Haberler

title