Haberler

Kadınlara yönelik sözleriyle gündem olan Halil Konakcı, bu kez dövme yaptıranları hedef aldı

Güncelleme:

Kadınların giyim kuşamı üzerine yaptığı açıklamayla tüm dikkatleri üzerine çeken Ankara Melike Hatun Cami imamı Halil Konakcı, şimdi de dövme yaptıranlara yönelik söylemleriyle adından söz ettirdi. Dövme yaptırmanın kanunen yasaklanması gerektiğini ifade eden Konakcı, "Dövme yaptırmak için ya geri zekalı olman lazım, yapısal olarak aklının olmaması lazım; ya da kafayı bulmuş olman lazım" dedi.

Kadınlara yönelik "Sokaklar kasap dükkanı gibi. Et görmekten içimiz dışımıza çıkıyor" sözleriyle gündeme gelen Ankara Melike Hatun Cami imamı Halil Konakcı, şimdi de dövme yaptıranlara yönelik sözleriyle gündem oldu.

Dövme yaptıranlar için ağır ifadeler kullanan Konakcı, "Dövme yaptırmak için ya geri zekalı olman lazım, yapısal olarak aklının olmaması lazım; ya da kafayı bulmuş olman lazım! Sonuçta her ikisinde de geri zekalılık var; sarhoşken de geri zekalısın... Bence kanunen yasaklanmalı. Devletin görevidir bu vatandaşa zararlı olan şeyi yasaklar" dedi.

İşte Konakcı'nın açıklamalarından satırbaşları;

"Konumuz 'dövme'; vücuda yapıp duruyorlar ya. 'Dövme caiz mi?', 'Dövme gusüle engel mi?' diye soruyorlar; gusüle mani olsa ne olur olmasa ne olur? Gusül, dövmenin üstünden geçiyor da sen lanetli bir adam olmuş oluyorsun, lanetli bir kadın olmuş oluyorsun; Peygamber lanetlemiş.

"GERİ ZEKALI OLMAN LAZIM"

Bizim sokaklar dolu; çarşıya çıkıyorum, kafamı nereye döndürsem dövmeli bir kol, dövmeli bir bacak, dövmeli bir surat! Ne oldu bizim gençlere böyle? Sarhoş kafayla yapıyor, içkiyi içmiş; oturuyor yapıyor. Zaten araştırdığımda, bana 'Hocam genelde sarhoşken yaptırıyorlar' denildi. Vücuduna bilmem kaç bin tane iğne batırılıyor; ya geri zekalı olman lazım, yapısal olarak aklının olmaması lazım; ya da kafayı bulmuş olman lazım! Sonuçta her ikisinde de geri zekalılık var; sarhoşken de geri zekalısın...

"KANUNEN YASAKLANMALI"

Ya ne hale geldi bütün Müslümanların her yerinde dövme ya. Çıkın bir çarşıya ya her yerde dövme, gittikçe de artıyor. Bence kanunen yasaklanmalı. Sağlıklı bir şey de değil. Ne boyası kullandığın belli değil. Sıçan pisliğinden mi yapıldı, kurbağa idrarından mı yapıldı? Boyayı da bilmiyorsun. Tıbben yasaklanmalı. Ya burası Müslüman bir ülke ne işi var salyangozun soframızda. Devletin görevidir bu vatandaşa zararlı olan şeyi yasaklar. Hukukta bunun yeri vardır. Dövmeyi de yasaklasınlar kardeşim. Yapanların da kapatsınlar dükkanlarını. Bu nedir ya, gençlerimizin elinde kolunda...

"YAHUDİLERİN YAPMADIKLARINI YAPIYORUZ ARTIK"

Müslüman anne babaların evlatları bunlar... O elinde kolunda dövmesi olan, o bir karış şortla gezen, başını kapatmayan, içki içen, uyuşturucu kullanan, gençlerin birçoğunun annesi beş vakit namazlı teheccüd'e bile kalkıyor ya, operasyon büyük. O ondan özeniyor, bu bundan özeniyor. Bu işin önüne geçmeliyiz. Peygamberin laneti olan bir şeyi nasıl süs aracı olarak kullanırsın? Yahudiler bile yapmıyor ya! Bir yahudi kadar değil misin ya sen? Öyle bir hale geldik ki Yahudilerin yapmadıklarını yapıyoruz artık."

Olgun Kızıltepe
Haberler.com - Güncel

Güncel Haberler

AK Parti'yi karıştıran ikramiye iddiası! 'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne götürmeye yüzüm yok'

AK Parti'yi karıştıran ikramiye iddiası! "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne götürmeye yüzüm yok"

Erdoğan: Sahipsiz köpeklerin sahiplendirilmesini amaçlıyoruz, bunu başarabilirsek sonraki adıma gerek kalmayacak

Erdoğan: Sahipsiz köpeklerin sahiplendirilmesini amaçlıyoruz, bunu başarabilirsek sonraki adıma gerek kalmayacak

Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş'a cinsel saldırı suçundan hapis cezası

Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş'a cinsel saldırı suçundan hapis cezası

Anne ve babasını vurup kafasına sıkan gencin dayısı: Uyuşturucu parası istemiş, vermeyince olayı gerçekleştirmiş

Anne ve babasını vurup kafasına sıkan gencin dayısı: Uyuşturucu parası istemiş, vermeyince olayı gerçekleştirmiş

500

Yorumlar (66)

Mehmet Vatandaş:

boş verin ne derse desin doktorlar kendi haline bırakmış onu:)

98
212
yanıtYanıtla
Orhan :

Ağzına sağlık tebrik ederim hocam söyledikleriniz doğru elbet karşı çıkan olacaktır

210
98
yanıtYanıtla
Hasan Kaynak:

Ağzına sağlık hocam

212
89
yanıtYanıtla
Onur Yener:

Ağzına sağlık hocam, açık sözlü ve Mert olman birilerini çıldırtıyor.

179
89
yanıtYanıtla
Cuma DENIZ:

hocam azına sağlık tüm sözlerinin altına imzamı atıyorum.

166
82
yanıtYanıtla
osman kara kara:

Hoca bence senin vağaz vermen yasaklanmalı

90
143
yanıtYanıtla
Semih:

Hoca senin beden emanetini, senin akıbetini ve müslüman gençlerinin gidişatı ve sonu Allah'u Teala Hazretlerinin rızasını kazanmak olsun diye ayıktırmaya çalıştığı için mi zoruna gitti

yanıt66
yanıt40
mastique:

Semih: beden emanet ama ona zarar verilmiyor. senin mantigina göre sac ektirmek tüy aldirmak makyaj yapmak hatta beden bozuklugunu düzeltmek icin ameliyat olmak da caiz degil

yanıt10
yanıt24
E Demir:

Doğru çocuklarım var ben ne kadar doğruyu anlatsam da çevresindeki arkadaşları yaptırdıkça isteyecek heves edecek. Hoca sert söylemiş olabilir ama doğru söylüyor. Toplum böyle böyle bozuluoyor. Eşcinsellik vs. de filmlerde özendiriliyor.

148
57
yanıtYanıtla
Sword Art Online Channel:

Gerçekten toplumun da tek sorunu buydu şuan.

yanıt26
yanıt23
Tüm 66 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title