Haberi Paylaş

İYİ Partili Aytun Çıray'ın "Deniz Baykal öldü" paylaşımı sosyal medyayı karıştırdı! Hemen silip özür diledi

Güncel Haberler

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Aytun Çıray, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın öldüğünü söyleyip "Allahtan rahmet dilerim" şeklinde bir tweet attı. Çıray bir süre sonra arkadaşından yanlış bilgi aldığını söyleyip paylaşımı nedeniyle özür diledi.

90 yaşındaki Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın vefat ettiği haberi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İYİ Partili Aytun Çıray bir tweet atarak, "Deniz Baykal'a Allah'tan rahmet dilerim" ifadelerini kullandı. Bu dakikadan sonra Baykal, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

PAYLAŞIMINI SİLİP ÖZÜR DİLEDİ

Kısa bir süre sonra Çıray, arkadaşından yanlış bilgi aldığını söyleyip paylaşımıyla ilgili özür diledi. Çıray şu ifadeleri kullandı: "Çok özür dilerim. Deniz Baykal hakkında arkadaşım yanlış bilgiyi iletmiş. Allah uzun ömür versin. Yine de bir efsaneyi düzeltelim. 2002'de CHP oy vermeseydi de Tayyip Bey yasağını kaldırabilecekti. AKP 363 mv çıkarmıştı. 8 bağımsız vardı. Yasağının kalkması için 3 milletvekili yeterliydi" dedi.

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Aytun Çıray, 'Deniz Baykal öldü' mesajını silip özür diledi

Haberler.com / Miray Kaya - Güncel

Twitter Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Bilir Kişi:

Aytun alıştık sizin bu tür paylaşımlarınıza be :) sürekli tiyatrolar, yalan bilgiler :) yalan sizde cidden hep diyorum sakız olmuş sakız :)

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title