Haberler

  İlişki Durumu Karışık 38. Bölüm Fragmanında Güldüren Olay! - İzle

  Show TV'nin efsane dizileri arasında yerini alan İlişki Durumu Karışık 38. Bölüm fragmanıyla yine ekranlara kilitleyeceğe benziyor.

  Show TV'nin efsane dizileri arasında yerini alan İlişki Durumu Karışık 38. Bölüm fragmanıyla yine ekranlara kilitleyeceğe benziyor. Ayşegül'ün kalbini kıran Can elinden geleni ardına koymamaktadır. Top oynayan çocuklarla anlaşan Ayşegül'ün Can'a güzel bir sürprizi vardır.

  İlişki Durumu Karışık 38. Yeni bölümüyle 9 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

  SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

  "İlişki Durumu: Karışık"ın 37. bölümünde; Elif'in gelişiyle baba evini terk eden Ayşegül her şeyi geride bırakarak yeni bir başlangıç yapar; başka bir mahallede yeni bir hayata başlar. Nerede olduğunu, ne yaptığını kimse bilmemektedir.

  Elif'in planı işe yarayacak mı?

  Sevdiği adamı elinden kaybetmek istemeyen Elif, evden sonra İso'yu da almak istediğini söyleyerek Ayşegül'e son ancak en ağır darbeyi indirir. Ayşegül'ün en hassas noktasına dokunan Elif, sadece Ayşegül'ü değil Can'ı da köşeye sıkıştırır. Elif'in İso'yu evlat edinme kararı ardından eli kolu bağlanan Ayşegül, tüm yaşadıklarının acısını Can'dan çıkarır. Can, içinde kaldığı zor bu durumdan kurtulmak için formüller ararken; Elif, Murat'ı da devreye sokar. Can ile Ayşegül'ün yeniden ayrı kalmasını değerlendiren Murat, yeniden Ayşegül ile yakınlık kurmaya çalışır. Bu durumun ardından Can ve Murat yine karşı karşıya gelir.

  İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 38. BÖLÜM FRAGMANI

  İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK OYUNCU KADROSU

  Seren Şirince(Ayşegül),

  Berk Oktay(Can),

  Pamir Pekin(Murat),

  Eda Ece(Elif),

  Mert Türkoğlu(Efe),

  Özlem Öçalmaz(Ece),

  Nurseli İdiz(Mediha),

  Sezai Altekin(İsmail Dede),

  Alptekin Serdengeçti(Tahsin).

  Kaynak: Hürriyet / Güncel

  Can Murat Politika Güncel Haberler

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title