Haberler

İBB Başkan Adayı İbrahim Okan Özkan, İstanbul Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti

Güncelleme:

İBB Başkan adayı İbrahim Okan Özkan, Bahçelievler'deki İstanbul Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret ederek projelerini anlattı. Özkan, İstanbul'da yaşanan plansızlık ve nüfus sorununa çözüm önerilerini paylaştı.

Vatan Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı İbrahim Okan Özkan, İstanbul Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında Bahçelievler'deki dernek binasına gelen Özkan, üyelerle sohbet ederek projelerini anlattı.

Özkan, Bahçelievler ve İstanbul genelinde yoğun nüfus temelli bir plansızlığın olduğunu, bu durumun trafik, otopark, yeşil alan eksikliği gibi sorunları beraberinde getirdiğini söyledi.

İstanbul için diğer partilerden farklı bir çözüm önerisi sunduklarını kaydeden Özkan, "İstanbul bu 20 milyonluk nüfusu kaldıramaz vaziyette. Biz nüfusa müdahale etmediğimiz takdirde hiçbir sorunu çözemeyiz. O yüzden sizlerden ricamız, gerçek çözüm neyse o yönde sandıkta iradenizi belli edin." diye konuştu.

Özkan İstanbul'daki sorunu çözmek için Türkiye ölçeğinde bir planlamaya ihtiyaç duyulduğunu belirterek, "Yollar, köprüler vadetmiyoruz. Gelin, İstanbul'a yığılan sanayi ve nüfusu yatırım ve teşviklerle Anadolu'nun kıraç arazilerine taşıyalım. Türkiye'de bölgeler arası ekonomik dengeyi sağlayalım." dedi.

Yaşanacak bir depremin ağır sonuçları olacağını vurgulayan Özkan, İstanbul için büyük bir kentsel dönüşüme ihtiyaç olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: AA / Güncel

İbrahim Okan Bahçelievler İstanbul Yerel Haberler İstanbul Politika Güncel Haberler

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp 'tasarruf' vurgusu yaptı

Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp "tasarruf" vurgusu yaptı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Bakmadan Geçme

Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı 30 Mayıs Perşembe 2024? #128250 Survivor kim kazandı? 30 Mayıs Perşembe Mavi Takım mı kazandı, Kırmızı Takım mı kazandı? #129300 Survivor CANLI izle! 30 Mayıs Perşembe TV8 Survivor HD izleme linki var mı? #128250 Hudutsuz Sevda 35. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Hudutsuz Sevda yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 İnci Taneleri 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs İnci Taneleri yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Aldatmak 71. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Aldatmak yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Bayern Münih'in yeni teknik direktörü Vincent Kompany kimdir? Vincent Kompany nerelidir, kaç yaşında? Eyvah Eyvah nerede çekildi? Eyvah Eyvah oyuncuları, konusu ve fragmanı! Eyvah Eyvah ne zaman çekildi? #128250 İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! Eyvah Eyvah filmi oyuncuları kim? Eyvah Eyvah filmi konusu ve Eyvah Eyvah özeti! #128250 ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi!
Siirt Valisi silahlı çatışma ortasında kaldı: 2 yaralı

Siirt Valisi silahlı çatışma ortasında kaldı: 2 yaralı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title