Hasan Kaçan 'Hadi Be'ye Konuştu - Haberler
Haberi Paylaş

Hasan Kaçan 'Hadi Be'ye Konuştu

Bültenler - Güncel
Hasan Kaçan 'Hadi Be'ye Konuştu

Başarılı sunucu Emre Saygı'nın hazırlayıp sunduğu Türkiye'nin ilk interaktif Talk Show programı 'Hadi Be'nin konuğu, usta oyuncu Hasan Kaçan oldu.

Hayli keyifli anların yaşandığı 'Hadi Be' canlı yayınında Hasan Kaçan, Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

KADİR ÇÖPDEMİR'LE TAKILMAMAK GEREKİR

Yakın dostu Kadir Çöpdemir ile çok fazla takılmamak gerektiğini ve sürekli yemekle ilgili yerler keşfettiğini söyleyen Hasan Kaçan"Kadir Çöpdemir'le çok fazla takılmamak lazım. Kadir ile bir dizide beraber çalışırken Fatih'te kadınlar pazarına giderdi. Nerede ne var bilirdi. Kadir yüzünden 19 kilo aldım. Gel bir yer keşfettim diyor bende düşünüyorum müze veya sanatsal bir yerler olsun diyorum ama yine yemek için bir yerlere gidiyoruz" dedi.

SOKAĞA DÜŞTÜĞÜMÜZÜ DÜŞÜNDÜLER

AROG filmi için sakal uzattıklarında insanların Özkan Uğur ile birlikte kendisini şöhretlerini kaybettiklerini ve sokağa düştüklerini düşündüklerini söyleyen Hasan Kaçan"AROG filmi için sakalları uzattım. Uzun süre ama çok pis olduk deli gibiydik. Sete ara verdik ve 2 günlüğüne Özkan Uğur'la kaşa gittik. Benzin alırken bizi tanıdılar 'Abi size ne oldu böyle' dediler. Şöhretimizi kaybettiğimizi sokağa düştüğümüzü zannettiler" dedi.

ZEKA GERİLİĞİ OLAN SINIFTAYDIM

İlkokulda sandviçle oynadığı için kendisini zeka geriliği olan öğrenciler ile aynı sınıfa verdiklerini söyleyen Hasan Kaçan"53 yıl önce İlkokulda sandviç ve galeta dağıtırlardı. Bende galetaları kırıp sandviçe ayak yaptım. Öğretmen bana ne yaptın dedi ve beni alıp zeka geriliği olan öğrencilerin sınıfa gönderdi" diye konuştu.

KAYSERİLİLERİN PARASINI İSTEMEYECEKSİN

Kayserili olduğunu ve Kayseri'lilerin parasının istenmeyeceğini ancak kendisinin öyle olmadığını söyleyen Hasan Kaçan"Ben Kayseriliyim bizde eve misafir gel ne varsa masaya koyup ziyafet verirler ama Kayseri'lilerin parasını istemeyin. Benim öyle bir durumum yok gelen sürekli gidiyor" dedi.

TAKINTININ ORDİNARYÜSÜYÜM

Çok takıntılı birisi olduğunu ve kendisine takıntının ordinaryüsü lakabını taktığını söyleyen Hasan Kaçan "Takıntının ordinaryüsüyüm. Bir cümledeki bir harf olup olmadığını bile kafaya takıp sabaha kadar uyuyamam. Birisine bir şey demeyince keşke deseydim bunu söyleseydim diye sabaha kadar düşünürüm" dedi.

KILLARIM İLGİ ÇEKİYOR

Vücudundaki kıllardan dolayı sahildeki insanların kendisiyle fotoğraf çektirmek istediklerini söyleyen Hasan Kaçan "Vücudumdaki kıllardan doları sahilde benimle fotoğraf çektiriyorlar. Özellikle Japonların ilgisini çekiyorum gelip rica ediyorlar" diye konuştu.

Bültenler / Güncel

Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan, Emre Saygı, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title