Haberler

Hamarat Diva Atölyeleri 10 Ekim’de Başlıyor

Abone Ol

Beş Yılda Hobisini Mesleğe Dönüştürdü.

"Hamarat Diva"nın divası Enhar Koç atölyelerden kurslara, hobi ve kraft ürünlerinden butik parti hazırlamaya, öğretici hobi video yayınlarından "Hamarat Diva" markalı ürünlere kadar hobi dünyasında el atılmamış alan bırakmadı. Türkiye'nin Martha Stewart'ı olmaya hazırlanan Koç'un yeni atölye ve workshopları 10 Ekim'de başlıyor. Hamarat Diva'da klasik dikiş nakış, mefruşat, patchwork gibi sürekli kursların yanı sıra sabun yapımı, çanta dikimi gibi günlük farklı hobi kurslarına da yer verilecek.

1976 İstanbul doğumlu, evli ve iki çocuklu Enhar Koç 1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdi ve mezun olduktan sonra çeşitli firmalarda insan kaynakları alanında çalıştı. 2004 yılında kızı Zeynep'in doğumuyla birlikte işini bıraktı, ancak evden kuracağı bir işin peşine düştü. Aynı yıl anne-bebek kategorisinde lüks giyim ve tüketim konusunda faaliyet gösteren bir e-ticaret sitesi olan bebish.com'u kuran Koç 2007 yılında sitenin satışını gerçekleştirdi.

2005'den beri ilgilendiği ve ülkemizde yavaş yavaş birçok kadının ilgi alanı olan scrapbooking ve dikiş ile ilgili bir şeyler yapmayı kafaya koyan Enhar Koç bu hobilerini okuyucularla paylaştığı hanimish.com isimli bloguyla ses getirdi. Dikkat çeken bu blogu portal haline dönüştüren ve hobi ile kraft işlerini sevenleri bir araya toplamayı amaçlayan Koç böylelikle internette konusuyla ilgili büyük bir paylaşım ortamına imza attı. Portala gösterilen ilginin ardından atölyeler kuran, birkaç saatlik vakti olanlara sabun, banyo tuzu yapımı, t-shirt boyama, çanta dikimi, butik cupcake, çocuklar için kart atölyesi gibi farklı workshoplar düzenleyen Enhar Koç işin uzmanlarıyla hobiseverleri bir araya getiren etkinlikler düzenledi.

Şu sıralar hamaratdiva.com sitesinde hobiseverleri bir araya getiren Koç "Şeker Anne" adını verdiği parti konseptiyle de parti düzenlerken butik hizmet almak isteyenlere yol gösteriyor. Kişiye özel parti ürünlerinin sipariş verilebileceği sekeranne.com sitesi sayesinde her türlü parti için, tamamı kişiye özel ve el yapımı, farklı, benzeri olmayan ürünler yapılıyor.

10 Ekim'den itibaren ise "Hamarat Diva" atölyesinde yeni workshoplar düzenlemeyi planlayan Enhar Koç klasik dikiş-nakış, mefruşat, patchwork gibi sürekli kursların yanı sıra yine günlük farklı hobi kurslarına devam etmeyi planlıyor. Atölye ve günlük workshoplara dileyenler hamaratdiva.com adresinden bilgi alabiliyor ve kayıt yaptırabiliyorlar.

Ayrıca birçok yerde bulunamayan, yurtdışından siparişle getirilebilen pek çok ürünün yanı sıra "Hamarat Diva" markalı hobi ve kraft ürünlerini de çok yakında internet üzerinden meraklılarıyla buluşturmayı planlayan Koç pozitif.tv üzerinden her hafta başka konuklarla hazırlayıp sunduğu Hamarat Diva Tv ile Türkiye'nin hobi ve kraft alanında en çok faaliyet gösteren isimlerinden biri olduğunu kanıtlıyor.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Haberler

Bakmadan Geçme

Resmi Gazete Atama Kararları | 5 Aralık 2023 Resmi Gazete'de yayınlandı mı, bugünün kararları neler? 2724 sayılı Resmi Gazete yeni düzenleme! Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title