Haberler

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor

Güncelleme:

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Kızıltepe ilçesinde coşkuyla ???????kutlandı.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, makamında tebrikleri kabul etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Kızıltepe ilçesinde coşkuyla ???????kutlandı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, makamında tebrikleri kabul etti.

İlçe Gençlik Merkezi Spor Salonunda düzenlenen programda konuşan Çam, Cumhuriyet bir kelimeden öte bir fedakarlığın, çekilen cefaların sonunda kazanılan zaferlerin, 13-14 yaşında bayrağı, bağımsızlığı ve ezanı uğruna "canım feda olsun" diyen genç Mehmetçiklerin adı olduğunu belirtti.

"Bizler bugün ecdadımızla ne kadar övünsek azdır." diyen Çam, şöyle devam etti:

"Ancak asıl önemli olan, bizim de gelecek neslimizin övünebileceği bir ecdad olabilmemizdir. Bunun için çok çalışmalıyız, ter dökmeliyiz, zamanın kıymetini bilip geleceğe hazırlanmalı ecdadımıza olan sorumluluğumuzu yerine getirmeliyiz. Yanımızda olan arkadaşımızın düşüncesine, cinsiyetine, rengine, diline ve dinine bakmaksızın sadece sen benim kardeşimsin anlayışı ile sarılıp sevebilmeliyiz. Eğer bunu yaparsak övünülebilecek bir ecdat oluruz."

Kaynak: AA / Güncel

Hüseyin Çam Cumhuriyet Kızıltepe Hisarcık Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

İlçeyi ayağa kaldıran anlar! Patlama sesi duyuldu, kaldırımlardan çıkan buhar gökyüzünü kapladı

İlçeyi ayağa kaldıran anlar! Patlama sesi duyuldu, kaldırımlardan çıkan buhar gökyüzünü kapladı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title