Haberi Paylaş

Görüntü İstanbul Fatih'ten! Bir derneğin ramazan kumanyası dağıtımında izdiham yaşandı

Güncel Haberler

İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunan bir derneğin Ramazan yardımı dağıtımında izdiham yaşandı. Vatandaşların ezilme tehlikesi geçirdiği olayın görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

Ramazan ayı öncesinde İstanbul'un Fatih ilçesinde kaydedilen bir görüntü sosyal medyada büyük ses getirdi. Bir dernek tarafından Ramazan kumanyası dağıtımı yapılacağını duyan vatandaşların binaya akın etmesiyle tehlikeli görüntüler ortaya çıktı.

VATANDAŞLAR EZİLME TEHLİKESİ YAŞADI

Dağıtım sırasında oluşan izdiham nedeniyle vatandaşlar ezilme tehlikesi geçirirken, internete düşen görüntülerde çok sayıda kişinin bir yandan kumanyaya ulaşmaya çalışırken diğer yandan ezilme tehlikesi ile karşı karşıya kalmaları nedeniyle çığlıklar attığı görüldü.

YARDIMLARA ARA VERİLDİ

Derneğin yaşanan izdiham nedeniyle yardımlara ara verdiği ve durumun sakinleşmesinin ardından dağıtıma yeniden başlanacağı iddia edildi. Benzer izdiham görüntülerinin aynı dönemde çok kez yaşandığı ancak bu yıl daha tehlikeli anların ortaya çıktığı ifade edildi.

İstanbul Fatih Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Sabahattin Polat :

Fakirleri bu din tacirlerinin kapılarında ezdirmeyin. Nerede sosyal devlet. Ben Almanya’da aç kalınca devlet bana bakıyor, tarikatlar değil.

Cevap Yaz1761Yayından Kaldır
Bitlisli:

Ekonomi süper..? Dünya ekonomisinde ilk onda yer alıyoruz… Başkanlık sistemi gelsin ülke ekonomisi uçacak diyenler burada mı ?

Cevap Yaz1155Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title