Haberler

Genç TÜMSİAD'a Yeni Başkan

Güncelleme:

Gebze Genç TÜMSİAD Başkanı Fatih Çıtak görevi Mustafa Akıncı'ya devretti.

Gebze Genç Tümsiad Başkanı Fatih Çıtak'ın Genel Başkan yardımcılığına getirilmesi ile boşalan yerine Gebze Genç TÜMSİAD Başkan yardımcısı Mustafa Akıncı getirildi. Genç TÜMSİAD önceki gün Dilaş Restaurant da bir araya geldi. Toplantıya Genç TÜMSİAD Genel Başkanı Mustafa İçöz, Gebze TÜMSİAD Başkanı Ensar Korkmaz, Başkan yardımcısı Fehmi Okuyucu, Gebze Genç TÜMSİAD eski Başkanı ve yeni Genel Başkan Yardımcısı Fatih Çıtak, Mustafa Akıncı ve Genç TÜMSİAD yönetimi katıldı.

Yenilen yemek sonrası bir konuşma yapan Fatih Çıtak, 2 yıla yakın zamandır hizmet ediyoruz, sizlerle birlikte önemli işler başardık, dedi. Bundan sonra Genel Merkez'de görevine devam edeceğini belirten Çıtak, Genç TÜMSİAD Başkanlığına getirilen Mustafa Akıncı'nın bu görevi hakkını vererek yapacağına inancının tam olduğunu belirtti.

Sonrasında söz alan Gebze TÜMSİAD Başkanı Ensar Korkmaz ise yaptığı konuşmada; Genç iş adamlarının heyecanı bizlerinde şevkini arttırmaktadır, sizlerin bu kuruma sahip çıkması bizleri mutlu etmektedir, diye konuştu.

Genç TÜMSİAD Genel Başkanı Mustafa İçöz ise konuşmasında TÜMSİAD'ın kuruluşundan bu yana geçen 8 yılda büyük işler yaptığını söyledi. Bugün Türkiye'nin en büyük derneği durumunda olduklarının belirten İçöz, " TÜMSİAD'ın geleceği sizlersiniz, Sadece TÜMSİAD'ın değil Gebze'nin Türkiye'nin geleceği sizlersiniz, ekip olarak siz gençlere büyük işler düşüyor, burada potansiyel var, iş gücü var samimiyet var." diye konuştu.

İçöz konuşmasını, Bir birimize sahip çıkalım, yönetilen değil yöneten olalım. Akıllı iş adamı olalım. Hedeflerimizi iyi belirleyelim niyetimiz Allah rızası olsun. Burada olan arkadaşlarımız keyif almakta. Mustafa Akıncı kardeşimiz devir almış olduğu bu bayrağı daha yükseklere taşıyacaktır, sözleri ile bitirdi.

Gebze Genç TÜMSİAD Başkanlığına getirilen Mustafa Akıncı görevi devir aldığı Fatih Çıtak'a geçmişte yapılan etkinlik resimlerinin yer aldığı bir pano hediye etti.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Mustafa Akıncı Fatih Çıtak Gebze Güncel Haberler

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

Herkes su sanıyordu! İngiliz futbolcular molalarda bakın ne içiyormuş

Herkes su sanıyordu! İngiliz futbolcular molalarda bakın ne içiyormuş

Bakmadan Geçme

CHP'li belediyede hamile kadına çöp sürgünü

CHP'li belediyede hamile kadına çöp sürgünü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title