Haberler

Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri detay görüntüler, Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen ve 478 pehlivanın katıldığı güreşlerde, Ali Gürbüz başpehlivan oldu Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Ali Gürbüz kazandı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri detay görüntüler, Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen ve 478 pehlivanın katıldığı güreşlerde, Ali Gürbüz başpehlivan oldu

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Ali Gürbüz kazandı.

Çalı Mahallesi'ndeki alanda, Fuat Alpaslan'ın ağalığını yaptığı ve 478 pehlivanın katıldığı güreşler; baş, baş altı, deste ve tozkoparan başta olmak üzere 14 ayrı kategoride gerçekleşti.

Günün sonunda başpehlivanlık için finale Antalya bölgesinden Ali Gürbüz ve Yalova bölgesinden Ekrem Yavuz kaldı. 22 dakika süren müsabakada rakibi Ekrem Yavuz'a 3 kez ihtar aldıran Ali Gürbüz, başpehlivan oldu.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, geleneksel olarak yapılan Çalı Yağlı Güreşleri'nin bu sene de seyir zevki açısından güzel geçtiğini söyledi.

Çalı'ya yakışır müsabakalar yapıldığını ve mücadele dozunun yüksek olduğunu dile getiren Bozbey, "Ali Gürbüz'ü, zaferinden dolayı tebrik ediyorum. Gürbüz'ün, Tarihi Kırıkpınar Yağlı Güreşleri'nde de ipi göğüsleyeceğine inanıyorum. Buraya gelen ve müsabakalarda güreşçilerimizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Müsabakaların ardından dereceye giren güreşçilere kupalarını, Mustafa Bozbey takdim etti.

Kaynak: AA / Güncel

Mustafa Bozbey Ekrem Yavuz Ali Gürbüz Politika Güncel Haberler

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Osmaniye'de iki grup arasında çıkan kavgada belediye başkanı da yaralandı

Osmaniye'de iki grup arasında çıkan kavgada belediye başkanı da yaralandı

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan: İki devletli çözüm olmazsa, dördüncü Gazze savaşı çıkacak

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan: İki devletli çözüm olmazsa, dördüncü Gazze savaşı çıkacak

Bakmadan Geçme

Galatasaray- Lecce maçından kareler ALES NE ZAMAN? || ALES/2 saat kaçta? ALES sınav giriş belgesi sorgulama ekranı! SON DAKİKA DEPREMLER || Tokat'ta deprem mi oldu? Deprem nerede oldu? LGS 2. Tercihler ne zaman? e-Okul lise nakil başvurusu nasıl ve nereden yapılır? MasterChef Türkiye 2024'te ana kadroya giren 11. yarışmacı kim oldu? MasterChef kim kazandı? 25 TEMMUZ HAMSTER KOMBAT GÜNLÜK ŞİFRE KOMBO | Hamster Kombat yeni şifre ne, nasıl kullanılır? Hamster Kombat nedir? 25-26 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 25-26 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25-26 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Beylikdüzü, Şişli, Sarıyer elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Yenimahalle, Altındağ, Pursaklar elektrik kesintisi! Şişe çevirmece doğruluk soruları! Şişe çevirmecede sevgiliye sorulabilecek zor doğruluk soruları örnekleri
TBMM'de olduğunu unutmuşa benziyor! DEM Partili Sakık, ne kadar küfür varsa hepsini saydı

TBMM'de olduğunu unutmuşa benziyor! DEM Partili Sakık, ne kadar küfür varsa hepsini saydı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title