Haberler

  "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin oyuncularına saldırının iddianamesi hazırlandı

  Abone Ol

  Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, oyuncular Oktay Kaynarca, Berçin Aydoğan, Burçak Çataklı, Gülcan Sarı, Tevfik Erman Kutlu ve Yunus Emre Yıldırımer, şikayetçi olarak yer aldı.

  Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, oyuncular Oktay Kaynarca, Berçin Aydoğan, Burçak Çataklı, Gülcan Sarı, Tevfik Erman Kutlu ve Yunus Emre Yıldırımer, şikayetçi olarak yer aldı. Dizi ekibinin çekimler için geçen yıl 29 Kasım günü, Maltepe'de bir otele yerleştikleri anlatıldı. Aynı otelde kalan 8 şüpheliden Şiyar Altosun ve Arif Yıldırımın 30 Kasım günü, Berçin Akdoğan, Gülcan Sarı ve Burçak Çataklıya Burada porno mu çekiyorsunuz? diyerek küfür ettiği, 3 ismin çığlık atarak yardım istedikleri ve bulundukları odanın kapısını kapattıkları kaydedildi. 2 şüphelinin odaya girmek için kapıyı tekmeleyerek açmaya zorladıkları, müştekilerin ise şüphelilerin odaya girmelerini engellediği belirtildi.

  "DİZİLERDEKİ YAPTIĞINIZ İŞLERİN BİZ DIŞARIDA GERÇEĞİNİ YAPIYORUZ"

  Tanık beyanlarından dizi oyuncularından Yunus Emre Yıldırımer ve Tevfik Erman Kutlunun 2'nci kata çıktıklarında şüphelilerin,Sizin çekmiş olduğunuz dizilerdeki yaptığınız işlerin biz dışarıda gerçeğini yapıyoruz dediklerinin ortaya çıktığı ifade edilen iddianamede, ihbar üzerine otele gelen mahalle bekçilerinin, lobi bölümüne indirdikleri şüphelilerin, Oktay Kaynarca, Tevfik Erman Kutlu ve Yunus Emre Yıldırımeri tehdit ettikleri vurgulandı.

  2 ŞÜPHELİYE 13 YIL 7 AY 15'ER GÜN HAPİS TALEBİ

  İddianamede şüpheliler Arif Yıldırım ve Şiyar Altosun'un 'Zincirleme şekilde hakaret', 'Birden fazla kişi ile gece vakti konut dokunulmazlığını ihlal etmeye teşebbüs' ve 'Birden fazla kişi ile tehdit' suçlarından 4 yıl 1 ay 22şer günden 13 yıl 7 ay 15er güne kadar hapis cezası ile cezalandırılmaları istendi. Diğer şüpheliler Batuhan Kuvvetliışık, Birkan Boğutar, Onur Destegül, Burak Özcan, Can Cem İyidoğan ve Volkan Çam hakkında da Birden fazla kişi ile tehdit suçundan 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası verilmesi talep edildi.

  Kaynak: Hürriyet / Güncel

  Yunus Emre Yıldırımer Tevfik Erman Kutlu Oktay Kaynarca Kasım Güncel Haberler

  1000
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title