Haberi Paylaş

Erzincan Valisi Arslantaş'tan Sorgun'a Ziyaret

Erzincan Valisi Arslantaş'tan Sorgun'a Ziyaret

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, kaymakam olarak görev yaptığı Sorgun ilçesini ziyaret etti.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, kaymakam olarak görev yaptığı Sorgun ilçesini ziyaret etti.

İlk ziyaretini Belediye Başkanı Ahmet Şimşek'e yapan Arslantaş, daha sonra Kaymakam Mustafa Altınpınar'ın makamında Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç ile bir araya geldi.

Vali Arslantaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir iş için Ankara'ya giderken içinden geçtiği eski görev yerinde ziyaretlerde bulunduğunu söyledi.

Sorgun'da kaymakam olarak kısa bir süre görev yapmasına karşın, çok iyi izlenimler ve dostluklar edindiğini ifade eden Arslantaş, "Burada dostlarımızla hasret giderdik. Anılara yolculuk yaptık. Burada başlattığımız ve yarım kalan çalışmalarımız hakkında bilgiler aldık. Sayın Kaymakamımız Mustafa Altınpınar tarafından bu çalışmaların tamamlanacağına eminim. Beni tanıyan herkese selam ve sevgiler sunuyorum." dedi.

Ziyarete, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Selçuk Yıldırım, Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan, Saraykent Kaymakamı Murat Kaplay, Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Şahbaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muammer Yanık, belediye başkanları, daire müdürleri katıldı.

Kaynak: AA / Güncel

Ali Arslantaş Ahmet Şimşek Erzincan Sorgun Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title