Haberler

Ege'de "Yabancı Dil Kursları" başlıyor

Abone Ol

Ege Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından düzenlenen "Yabancı Dil Kursları" yeni dönem kayıtları başlıyor.

Her dönem yoğun ilgi gören kursların ön kayıtları Ocak ayında,kesin kayıtları ise Şubat ayında gerçekleştirilecek. Ege Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu; "İngilizce Kursları", "Akademik Konuşma", "Akademik Okuma", "TOEFL Sınavı İçin Özel Kurs", "YDS", "IELTS Kursları" verecek.

İngilizce kurslarının yanı sıra Almanca, İtalyanca kursları da verilecek.Ayrıca Yüksek Lisans Yabancı Dil ( İngilizce ) Yeterlilik Sınavına Hazırlık kursuda katılımcılarını bekliyor.

Yabancı Dil Kursları,belirtilen seviyelerde dersler alan öğrencilerin aktif ve düzenli katılımıyla okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin mümkün oldukça beraber kullanıldığı ve geliştiği iletişime dayalı bir sistemi geliştirmeyi amaçlıyor.

İngilizce A1 seviyesinde verilen kursta; "Kursiyerlerin Avrupa Birliği Avrupa Dilleri Ortak Çerçevesi" kapsamına uygun olarak kurs dönemini tamamladıklarında temel gereksinimlerini ifade edebilen, bilindik konularda basit bilgi alışverişi yapabilen temel dil kullanıcısı haline gelmeleri için gerekli dil becerilerini kazandırmayı hedefliyor. Aynı zamanda kurs bünyesinde "Akademik İngilizce Konuşma" ve"Akademik İngilizce Okuma" kurslarında kursiyerlerin,İngilizce dilini kullanarak eğitim-öğretim, bilimsel araştırma, bilgilendirme ve bölüm-fakülte içi iletişim ve toplumsal faaliyetlerini ifade edebilmeleri amaçlanıyor.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Ege Üniversitesi İngilizce TOEFL Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Erkek Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 kim kazandı? Pantene Altın Kelebek oy vermek ücretli mi? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 saat kaçta başlıyor, CANLI izleme linki! Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar ödülü kim kazandı? TÜRK İŞ ASGARİ ÜCRET TEKLİFİ 2024: Yeni asgari ücret ne kadar olacak, yüzde kaç artacak? Asgari ücret 16000 mi, 17000 mi oldu? 4 Aralık OKULLAR TATİL Mİ? Yarın (4 Aralık Pazartesi) hangi illerde okullar tatil, hangi şehirlerde okul yok? Yargı YENİ BÖLÜM (74. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Yargı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Çok Güzel Hareketler 2 YENİ BÖLÜM (157. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Kirli Sepeti YENİ BÖLÜM (10. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kirli Sepeti yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Altın Kafes YENİ BÖLÜM (1. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Altın Kafes yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (3 ARALIK PAZAR) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 3 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Erzurumspor - Gençlerbirliği maçı ne zaman? Erzurumspor - Gençlerbirliği maçı hangi kanalda, saat kaçta? Trabzonspor - Kayserispor maçı ne zaman? Trabzonspor - Kayserispor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Mersin Akdeniz hangi parti? Mersin Akdeniz belediye başkanı hangi partiden belediye başkanı seçildi?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title