Haberler

Cüzdan Payı Kuralı: Müşteri Sadakati ve Büyüme

Abone Ol

Koç Üniversitesi Yayınları, işletme ve ekonomi kategorisinde 'Cüzdan Payı Kuralı: Müşteri Sadakati ve Büyüme' adlı kitabı yayımladı.

St. John's Üniversitesi Peter J. Tobin İşletme Okulu'nda E-Ticaret alanında J. Donald Kennedy daimi profesörü ve Pazarlama doçenti Timothy Keiningham, Fordham Üniversitesi Gabelli İşletme Okulu'nda Lisans Çalışmaları Dekan Yardımcısı ve Pazarlama profesörü Lerzan Aksoy, AECOM'un müşteri hizmetleri programında kurumsal ilişkiler başkan yardımcısı Luke Williams ve Fordham Üniversitesi Gabelli İşletme Okulu Pazarlama bölümünde öğretim üyesi Alexander Buoye'nin kaleme aldığı kitap, Yasin Emre Kara tarafından Türkçeye kazandırıldı.

Koç Üniversitesi Yayınları (KÜY) tarafından yayımlanan 'Cüzdan Payı Kuralı: Müşteri Sadakati ve Büyüme' adlı kitap, raflardaki yerini aldı. İşletme ve Ekonomi kategorisinde yayınlanan kitap, St. John's Üniversitesi Peter J. Tobin İşletme Okulu'nda E-Ticaret alanında J. Donald Kennedy daimi profesörü ve Pazarlama doçenti Timothy Keiningham, Fordham Üniversitesi Gabelli İşletme Okulu'nda Lisans Çalışmaları Dekan Yardımcısı ve Pazarlama profesörü Lerzan Aksoy, AECOM'un müşteri hizmetleri programında kurumsal ilişkiler başkan yardımcısı Luke Williams ve Fordham Üniversitesi Gabelli İşletme Okulu Pazarlama bölümünde öğretim üyesi Alexander Buoye tarafından kaleme alındı.

Yasin Emre Kara tarafından Türkçeye kazandırılan Cüzdan Payı Kuralı adlı kitap, müşterilerin kalplerinden, akıllarından ve cüzdanlarından daha fazla pay kapmanın yolunu gösteren bir rehber niteliği taşıyor. Yazarların daha önce Harvard Business Review ve MIT Sloan Management Review'da yayımlanmış bilimsel makalelerindeki bulgulara dayalı olan kitap, müşteri sadakatinin en önemli ölçütlerinden biri olan cüzdan payıyla güçlü bir bağı olan yepyeni ve titizlikle sınanmış bir yaklaşım sunuyor.

Cüzdan Payı Kuralı'nın yardımıyla şirket yöneticileri artık mevcut metrikleriyle müşterilerinin markalarına ayırdıkları harcama payı arasında bağ kurabilecek ve uzun vadeli, sürdürülebilir büyümenin sağlıklı yollarını bulabilecekler.


Kaynak: Bültenler / Güncel

Koç Üniversitesi Emre Kara Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Resmi Gazete Atama Kararları | 5 Aralık 2023 Resmi Gazete'de yayınlandı mı, bugünün kararları neler? 2724 sayılı Resmi Gazete yeni düzenleme! Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title