Haberi Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski avukatı canlı yayında küfür etti! Sunucunun şaşkınlığı yüzüne yansıdı

Güncel Haberler

Katıldığı televizyon programında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na verilen hapis cezasını sert sözlerle eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski avukatı Faik Işık, sinirlerine hakim olamayıp küfretti. "Benim gibi düşünmedi. Düşünmüyorum evet. Benden değilsin. Si.." diyen Işık, stüdyoda ilginç anların yaşanmasına neden oldu. "Ödüm koptu Faik bey" diyen programın moderatörü, "Selamlar demek istedi" sözleriyle durumu kurtarmaya çalıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski avukatı Faik Işık, Halk Tv'de Perdenin Önü Arkası programına konuk oldu. Programa uzaktan bağlanan Işık, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na YSK üyelerine hakaret suçundan verilen 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasını sert sözlerle eleştirdi.

Konuşurken adeta kendinden geçen Faik Işık, "Ecevit'ini de gördüm, Hasan Celal Güzel'ini de gördüm. Hepsiyle birebir konuştum da. Her birine ayrı saygım var. Hemfikir de olmamız gerekmez. Hemfikirde olursak, bak işte o zaman ahmakız, biliyor musun?" dedi.

Faik Işık, konuşmasının bir bölümünde de sinirlerine hakim olamayıp küfretti. Işık, "Hepimiz hemfikir olursak, bu memlekette farklı düşünebilen adam yok zeka yok. Hayır arkadaşım öyle bir şey yok ya. Farklı düşüneceğiz. Aynı partinin içinden de farklı düşüneceğiz. 'E benim gibi düşünmedi'. Düşünmüyorum evet. 'Benden değilsin.' Si.. Sen kimsin ya! Büyük bir topluluğun içerisindeyiz." ifadelerini kullandı.

Işık'ın küfretmesinin ardından stüdyoda hem gergin hem de komik anlar yaşandı. Korkusu yüzüne yansıyan programın moderatörü Seda Selek, "Faik bey ödüm koptu" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski avukatı canlı yayında küfretmemek için kendini zor tuttu: Selamlar demek istedi

Araya giren programın konuklarından İsmail Saymaz'ın, "Herhalde RTÜK üyelerini tanıyordur kendisi. Eski, aynı siyasi gelenekten geliyor. Bizimle konunun ilgisi yok. RTÜK üyeleri dikkate alacaktır herhalde bu siyasi geçmişi" demesi dikkat çekti.

Durumu kurtarmaya çalışan Seda Selek ise, Işık'ın ettiği küfür için, "Selamlar demek istedi evet" ifadelerini kullandı.

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Güncel

Seda Selek Faik Işık Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

virtueslife:

erdoğanın eski avukatı olduğuna eminmisiniz adam halk tv ye bir ceza daha kitlemek için gelmiş gibi :D

Cevap Yaz533Yayından Kaldır
ERKAN :

3 ay kapatırlar artık. aradıkları fırsatı buldular

Cevap Yaz3743Yayından Kaldır
Dr.Kimbel:

Faik bey sizi çok sevdim aynı fikirde değiliz sizi kutlamak ödüllendirmek lazım

Cevap Yaz10Yayından Kaldır
Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title