Haberler

Cinayet Şüphesi Jandarmayı Harekete Geçirdi

Abone Ol

Düzce’nin Yığılca ilçesinde, 13 yıl önce kaybolan bir şahsın öldürüldüğü ihbarını alan jandarma ekipleri ormanlık alanda köpeklerle birlikte arama yaptı.

Düzce'nin Yığılca ilçesinde, 13 yıl önce kaybolan bir şahsın öldürüldüğü ihbarını alan jandarma ekipleri ormanlık alanda köpeklerle birlikte arama yaptı.

Yığılca'ya bağlı Güney köyünde oturan ve yaşanan depremlerin ardından kendisinden haber alınamayan Orhan Kara'nın cinayet sonucu öldürülmüş olabileceği ihbarı alan İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat ve Asayiş Şubesi ekipleri harekete geçti. Jandarma ekipleri Orhan Kara isimli şahsın öldürülüp gömülmüş olabileceği şüphesine karşı getirilen iki kadavra bulmada uzman köpekle Güven köyü ve etrafında bulunan ormanlık alanda arama yaptı. Jandarma ekipleri herhangi bir bulguya rastlayamadı. Şahsın başka bir yere gitme ihtimalini de göz önünde bulunduran jandarma ekipleri aramalarına devam ediyor. Ancak kadavra uzmanı köpeklerin 5 yıl öncesine kadar koku alabilme özelliği olması nedeniyle ceset bulgusuna rastlanılamadığı bildirildi. - DÜZCE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Orhan Kara Yığılca Düzce Politika Güncel Haberler

title