Canan Kaftancıoğlu'ndan yıkımına başlanan Atatürk Havalimanı için çağrı: Yarın 11.00'de toplanıyoruz - Haberler
Haberi Paylaş

Canan Kaftancıoğlu'ndan yıkımına başlanan Atatürk Havalimanı için çağrı: Yarın 11.00'de toplanıyoruz

Haberler.com - Güncel
 - Güncelleme:

Yargıtay'ın 4 yıl 11 ay 20 gün hapis cezasını onayarak siyasi yasak getirdiği CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, yıkımına başlanan Atatürk Havalimanı önünde buluşma çağrısı yaptı. Son dönemde "Atatürk" yerine sadece "Gazi Mustafa Kemal" ifadesini kullandığı için eleştirilen Kaftancıoğlu bu kez paylaşımında, "Yarın saat:11.00'de Atatürk Havalimanına gidiyoruz. Atatürk'e, doğaya, kente düşman olanlara bir çift sözümüz var" ifadesini kullandı.

Yargıtay 3. Ceza Dairesi'nin "Kamu görevlisine alenen hakaret etme", "Türkiye Cumhuriyeti Devletini alenen aşağılamak" ve "Cumhurbaşkanına alenen hakaret etme" suçlarından 4 yıl 11 ay 20 günlük hapis cezasını onadığı ve siyasi yasak getirdiği CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu sosyal medya hesabından dikkat çeken bir çağrıda bulundu.

"DOĞA DOSTU KURUMLAR VE KİŞİLERİ BEKLİYORUZ"

Yıkımına başlanan Atatürk Havalimanı önünde yarın bir buluşma gerçekleştirileceğini aktaran Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Sözcü gazetesinin yıkıma yönelik tepki haberini alıntılayarak şu ifadeleri kullandı;

"Yarın saat:11.00'de Atatürk Havalimanına gidiyoruz. Atatürk'e, doğaya, kente düşman olanlara bir çift sözümüz var. Doğa dostu kurumlar ve kişileri bekliyoruz. Vatandaşın Atatürk Havalimanı çığlığı: Felaket… İsraf… Rezalet…"

Canan Kaftancıoğlu'ndan dikkat çeken çağrı: Yarın saat 11.00'de Atatürk Havalimanı'na gidiyoruz

KAFTANCIOĞLU'NUN "ATATÜRK" İFADESİNİ KULLANMASI DİKKAT ÇEKTİ

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu son dönemde yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarında "Atatürk" ifadesinin yerine yalnızca "Gazi Mustafa Kemal" ifadesini kullandığı için parti içindekilerin bile eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Kaftancıoğlu'nun Atatürk Havalimanı'na ilişkin paylaşımında ise "Atatürk" ifadesini kullanması dikkatlerden kaçmadı.

Haberler.com - Güncel

Mustafa Kemal Atatürk Atatürk Havalimanı Canan Kaftancıoğlu Atatürk CHP Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (18)

Fahri Çelik :

Pislikerinizi örtmek için hala kullanmaya devam ediyorsunuz

Carsambali:

Koseye sikistiniz zaman hemen Ataturk'e sarilip algi yapin..Kimsiniz siz ya.Ataturk yasamis olsaydi,bunlari direk sinir disi ederdi.

golebicemarti golebicemarti:

Hava Harp Okulu; Atatürk Hava Limanına taşınsın, Hava Harp Okulunun arazisi Millet Bahçesi veya uygun olan ne ise o yapılsın. Saygılarımla.

Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title