Haberler

Büyükşehir'in Şampiyon Atleti Çanakkale ve İzmir'de Esti

Güncelleme:

Katıldığı her yarışta fırtına gibi esen Manisa Büyükşehir Belediyespor'un şampiyon atleti Ahmet Bayram, Çanakkale ve İzmir'de katıldığı yarışmalarda yine birincilik kürsüsünde yer aldı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un fırtına gibi esen şampiyon atleti Ahmet Bayram, Manisa'mızın adını Çanakkale ve İzmir'de katıldığı yarışmalarda yine başarıyla duyurdu. İlk olarak 18 Mayıs tarihinde Çanakkale Bozcaada'da düzenlenen 'Adidas Bozcaada Yarı Maratonu'nda kulübümüzü ve Manisa'mızı temsil eden Ahmet Bayram, 10 km koşusunda 400 sporcu arasında genel klasmanda 2'inci, 80 sporcu arasında ise kendi yaş grubunda 1'inci oldu.

Çanakkale'den Sonra İzmir'den de Boş Dönmedi

18 Mayıs tarihinde tarihin de Çanakkale Bozcaada'da düzenlenen 'Adidas Bozcaada Yarı Maratonu'nda kulübümüzün ve Manisa'mızın adını başarıyla duyuran Ahmet Bayram, bir gün sonra ise 19 Mayıs tarihinde İzmir Karabağlar Belediyesi'nin düzenlediği 'Bağımsız 19 Mayıs Yol Koşusu'nda yarıştı. Ahmet Bayram,600 sporcu arasında genel klasmanda 6.cı, 100'e yakın sporcu arasında ise 40+ yaş grubunda 1'inci oldu.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Ahmet Bayram Çanakkale İzmir Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

Masterchef nerede çekiliyor? 2024 Masterchef stüdyosu nerede, çekimler nerede yapılıyor? Yaz dizileri 2024! Yaz dizileri neden yok? Bu yaz hangi diziler var? Ceyhun Kazancı kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi takımlarda çalıştı? Ceyhun Kazancı hakkında bilgiler Masterchef hangi günler var? 2024 Masterchef bu akşam var mı yok mu, hangi günler yayınlanıyor? 22-23 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 22-23 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Üsküdar, Başakşehir, Sancaktepe 22-23 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 22 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Ötenazi nedir? Ötenazi ne demek? Ötenazi sokak hayvanları yasasından çıkarılıyor mu? Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi Kreatin saç döker mi? Kreatin saça ne yapar? Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Nizip, İslahiye, Nurdağı 22-23 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Kadınlar evlendikten sonra sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Evli kadın sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Tufanbeyli, Aladağ, Saimbeyli 22-23 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Akşehir, Beyşehir, Çumra 22-23 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi!
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title