Haberi Paylaş

Büyükşehir'den Akhisar'a Tiyatro Jesti

Güncel Haberler

Büyükşehir'den Akhisar'a Tiyatro Jesti

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında "Pardon Bekar Mısınız" adlı tiyatro oyununu Akhisarlı vatandaşlarla buluşturdu.

Akhisar Kültür Merkezi'nde sahnelenen oyun izleyicilerden tam not aldı.

Sinan Bengier, Meral Küçükerol, Ahmet Çevik, Tuğba Özay, Dost Elver ve Ender Gülçiçek'in rol aldığı, "Pardon Bekar Mısınız?" adlı iki perdelik tiyatro oyunu, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Ekim Ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Akhisar'da sahnelendi. Akhisar Kültür Merkezi'nde sahnelenen oyunu Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, MHP Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu ve çok sayıda Akhisarlı tiyatro sever izledi. Mustafa Arukoğlu'nun yazdığı, Apo Kaya'nın yönetmenliğini üstlendiği iki perdelik oyunda, huysuz ve tutucu bir adamın evini kiralamak zorunda kalan Damla ve Burcu adlı iki öğrenciyle çat kapı gelen davetsiz arkadaşları, Burcu'nun aykırı ailesi, ev sahipleri ve tuhaf oğlu arasındaki köşe kapmaca anlatılıyor. Oyun Akhisarlı vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile izlendi. Oyunun sonunda, Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, sanatçılara çiçek takdim ederek kutladı ve "Akhisar halkına eğlenceli bir gece yaşattıkları için değerli sanatçılarımıza ve bu imkanı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Meral Küçükerol Sinan Bengier Akhisar Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title