Haberi Paylaş

Bodrum Kaymakamı Gödekmerdan Açıklaması

Güncel Haberler

Bodrum Kaymakamı Gödekmerdan Açıklaması

Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Gençlik Merkezi ve Spor Salonu inşaatında incelemelerde bulundu.

Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Gençlik Merkezi ve Spor Salonu inşaatında incelemelerde bulundu.

Bitez Mahallesi'nde, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Daire Başkanlığı tarafından yapımına başlanan yaklaşık 13 dönümlük araziyi kaplayan Bodrum Gençlik Merkezi ve Spor Salonu'nun kaba inşaatı tamamlandı.

Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, tesisin inşaatında incelemelerde bulunup şantiye şefi Çağatay Çağlar'dan bilgi aldı.

Bodrum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fatih Uzunlulu'nun eşlik ettiği kaymakam Gödekmerdan, gazetecilere yaptığı açıklamada, bir aksilik olmazsa tesisi 2017'nin Şubat ayında hizmete sunmayı planladıklarını belirtti.

Spor salonunun yanı sıra çok amaçlı salon, derslikler, çeşitli etkinlik ve çalışma alanlarının yer alacağı tesisin, ilçenin önemli bir ihtiyacını karşılayacağını ifade eden Gödekmerdan, şunları kaydetti:

"Müteahhitlerin değişmesi söz konusu oldu ve yeniden ihale edildiği için gecikme oldu. Normalde şimdiye kadar inşaatın bitmiş olması lazımdı. İlçemizde bu tesise ihtiyaç vardı. Bodrum'a hem spor hem de gençlik hizmetleri anlamında önemli bir tesis kazandırmış olacağız. Sağlanan imkanlarla başarılar da artacaktır."

Kaymakam Gödekmerdan, yaklaşık iki yıl önce inşaat çalışmalarına başlanılan Bodrum Gençlik Merkezi ve Spor Salonu'nun çeşitli kültürel etkinliklere de ev sahipliği yapacağını ifade etti.

Kaynak: AA / Güncel

Mehmet Gödekmerdan Bodrum Bitez Politika Güncel Haberler

title