Haberi Paylaş
Bigadiç'te İlçenin Uygun Yerlerine Bisiklet Yolu Yapılıyor

Bigadiç'te İlçenin Uygun Yerlerine Bisiklet Yolu Yapılıyor

Güncel Haberler

Bigadiç Belediyesi vatandaşların yürüyüş yapması hem de bisiklet kullanıcılarının daha rahat bisiklet kullanmalarını sağlamak için ilçenin uygun yerlerine yürüyüş, bisiklet, kay kay ve paten yolu yapmaya başladı.


Bigadiç Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Akgün, vatandaşların bisiklet kullanmaları ve spor yapmalarını sağlamak amacıyla uygun yerlere yürüyüş, bisiklet, kay kay ve paten yolu yaptıklarını belirterek, "4 Eylül Ortaokulu önünde düzenlemesi yapılan yolun kenarına yürüyüş, bisiklet, kay kay ve paten yolu yapıyoruz. Burada hem rahat bir şekilde yürüyüş yapılabilecek, hem bisiklet kullanılabilecek. Bu tür yolları ilçemizin uygun yerlerine yapacağız. Amacımız vatandaşlarımızın rahatı için uygun koşulları oluşturmaktır." dedi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

İsmail Akgün Bigadiç Eylül Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

eğiten1:

Bunu bekliyorduk. Daha güzel ve daha uzun yürüyüş yollarını bekliyoruz. Kaliteli bir şehir yaşamı bunu gerektirir. Teşekkürler.

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title