Batman'da 1 Yıllık Evli Kadın İntihar Etti - Haberler
Haberi Paylaş

Batman'da 1 Yıllık Evli Kadın İntihar Etti

Batman'da 1 Yıllık Evli Kadın İntihar Etti

Batman'ın Kozluk İlçesi'nde, 1 yıl önce dini nikahla evlenen 23 yaşındaki Zeynep Erdem, evdeki odanın tavanına kendini iple asarak yaşamına son verdi.

Batman'ın Kozluk İlçesi'nde, 1 yıl önce dini nikahla evlenen 23 yaşındaki Zeynep Erdem, evdeki odanın tavanına kendini iple asarak yaşamına son verdi.

Kozluk İlçesi'ne bağlı Tuzlagözü Köyü Örnek Mezrası'nda yaşayan Zeynep Erdem, dün oturduğu evin odasının tavanına bağladığı iple kendini astı. Erdem'in cesedini, bir süre sonra meraklanıp odaya giren yakınları buldu. 1 yıl önce dini nikahla evlendiği öğrenilen Zeynep Erdem'in cesedi, otopsi için Batman Bölge Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Erdem'in cenazesi bugün yakınları tarafından alınıp, Tuzla Köyü Örnek Mezrası'nda gözyaşlarıyla toprağa verildi. Genç kadının intihar nedeni belirlenemezken, jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kızının resmi nikahının kıyılmadığını anlatan baba İbrahim Erdem, "Kızım yeni gelindi. Eşi batı illerinde çalışmaya gitmişti. İntihar nedenini bilmiyoruz. Ama bu olayın aydınlığa kavuşması için her türlü hukuki mücadeleyi vereceğim" dedi.

- Batman

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Kozluk Batman 3. Sayfa Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title