Haberler

Filistin bayrağını tekmelerken bubi tuzağına yakalandı

Güncelleme:

Batı Şeria'nın Ramallah kentinde İsrailli bir yerleşimci bir bubi tuzağı olan Filistin bayrağına tekme attı. Tekmeleme sonrası bayrağa bağlı bomba infilak ederken İsrailli şahıs yaralandı.

Batı Şeria'nın Ramallah kentinde İsrailli bir yerleşimci aslında bir bubi tuzağı olan Filistin bayrağına tekme attığı sırada, bayrağa bağlı bomba infilak etti. Yaralanan şahıs olay yerinde tedavi edildi.

FİLİSTİN BAYRAĞINI GÖRÜNCE DURDU

Sivilleri hedef alan İsrail güçleri havadan, karadan ve denizden bölgeyi kuşatarak vuruyor. İsrail baskınlarının yoğun olduğu Batı Şeria'da Yahudi yerleşimciler de Filistinlilere yönelik saldırılar gerçekleştiriyor.

Ramallah'ın doğusundaki Binyamin bölgesinde seyir halindeki bir Yahudi yerleşimci, toprağa dikili bir Filistin bayrağını görünce durdu ve aracından inerek bayrağa tekme attı. Aslında bir bubi tuzağı olan bayrak, tekmenin ardından infilak etti. Hafif şekilde yaralanan İsrailli, olay yerinde tedaviye alındı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Batı Şeria Filistin Ramallah İsrail Gazze Uluslararası İlişkiler Dünya Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

500

Yorumlar (22)

AYHAN BAYRAK:

Gebeeeer ittttt

271
4
yanıtYanıtla
Orhan Özsoy:

Beder olsun

216
3
yanıtYanıtla
sinan ay:

ABD ve İsrail topu Yok edilmedikçe dünyaya huzur yok

206
6
yanıtYanıtla
Karl Yobazboğan:

Sizmi edeceksiniz?

yanıt10
yanıt105
Fondaşsavar:

Karl, Roma 'yı biz yok ettik. Krallarınıza biz taç giydirip diz çöktürdük. Unuttun mu?

yanıt2
yanıt1
kripto para:

beter olsun

160
4
yanıtYanıtla
Ercan Bey:

aynısının tüm yahudilere gelmesi duasıyla

127
3
yanıtYanıtla
Karl Yobazboğan:

Sana ne faydası var? Başkasına senin gibi muslümanlar Dan böyle düşünse?

yanıt8
yanıt81
VATANDAŞ:

Katl yavrum senin adın bile gavur olmuş... Müslümanlığı veya Müslüman bir kardeşin derdine merhem olmanın huzurunu nereden bileceksin ki... Siz belki dilde Müslümansınız ama kalpte gavur sevdalısı canlılarsınız

yanıt5
yanıt0
sade vatandaş:

israile ancak her tarafı mayınlayarak cevap verebilirler

96
2
yanıtYanıtla
Tüm 22 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title