Başkan Esmen'e Muhtarlardan Teşekkür Plaketi - Haberler
Haberi Paylaş

Başkan Esmen'e Muhtarlardan Teşekkür Plaketi

İhlas Haber Ajansı - Güncel
Başkan Esmen'e Muhtarlardan Teşekkür Plaketi

Rize’nin Çayeli ilçesinde muhtarlar, Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen’i ziyaret ederek mahallelerde yapmış olduğu hizmetten ve muhtarlar derneğine vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür plaketi taktim etti.

Rize'nin Çayeli ilçesinde muhtarlar, Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen'i ziyaret ederek mahallelerde yapmış olduğu hizmetten ve muhtarlar derneğine vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür plaketi taktim etti.

Çayeli Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Ali Şark ile beraberindeki bir kısım köy ve mahalle muhtarları Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen'i makamında ziyaret etti. Muhtarlar, Başkan Esmen'e sorun ve talepleri yerinde tespit etmek amacıyla gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri ve kendilerine verdiği destekten dolayı plaket verdi.

Muhtarlar, yaptıkları açıklamada "Mahallelerimize ziyaretler gerçekleştirerek sorunları yerinde tespit etmeniz ve çözmek için gösterdiği gayretleri, bizlere ve memleketimize verdiğiniz önemin göstergesidir" derken, Belediye Başkanı Atilla Esmen ise yaptığı açıklamada "Bu değerin farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz. İlçemizin her alanında yapmış olduğumuz çalışmaların birer takipçisi olan, bizlerin hizmetlerini her alanda temsil eden kıymetli mahalle ve köy muhtarlarımıza bu düşüncelerinden ötürü teşekkür ediyorum. Hep birlikte güzel ilçemiz için bir şeyler yapmaya gayret ve çaba gösteriyoruz. Bu çalışmalarımız ve desteklerimiz şimdi olduğu gibi önümüzdeki süreçte de devam edecektir" diye konuştu. - RİZE

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Atilla Esmen Ali Şark Çayeli Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title