Haberi Paylaş
Bakan Eker, Fakir Ailelerini Ziyaret Etti

Bakan Eker, Fakir Ailelerini Ziyaret Etti

Güncel Haberler

Mehdi Eker, Mahir Sönmez, Şuay Alpay, Faruk Septioğlu, Sermin Balık ile birlikte Olgunlar Mahallesi'nde yaşayan ihtiyaç sahibi aileyi ziyaret etti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, AK Parti Elazığ İl Başkanı Mahir Sönmez, Elazığ Milletvekilleri Şuay Alpay, Faruk Septioğlu, Sermin Balık ile birlikte Olgunlar Mahallesi'nde yaşayan ihtiyaç sahibi aileyi ziyaret etti.

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programının ardından, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, İl Başkanlığı tarafından tespit edilen ve Olgunlar Mahallesi Muz Sokak`ta yaşayan ihtiyaç sahibi Sisoğlu ailesine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Bakan Eker'in ziyaretinden mutlu olduğunu belirten Efraim Sisoğlu, işsiz olduğunu ancak iş bulabildikçe çalışabildiğini bundan dolayı da ailenin geçimini sağlamakta ve üç çocuğunun eğitim giderlerini sağlamakta zorlandığını ifade etti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ise Ramazan programı kapsamında ihtiyaç sahibi aileyi ziyaret ettiklerini, ailenin yaşadığı sorunların çözümüne yardımcı olacaklarını dile getirdi.

Bakan Eker'in ziyareti sırasında aileye gıda paketi ve tatlı hediye edildi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Mehmet Mehdi Eker Mahir Sönmez Sermin Balık Şuay Alpay Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title