ŞUAY ALPAY HABERLERİ

Şuay Alpay haber, Şuay Alpay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şuay Alpay

Şuay Alpay

Doğum Yeri Elazığ / Türkiye
Doğum Tarihi 20.10.1960 -

Şuay Alpay Kimdir ?

Şuay Alpay (d. 20 Ekim 1960, Elazığ), Türk siyasetçi. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Kamu İşverenler Sendikasında uzman yardımcılığı, ceza ve hukuk hâkimliği, serbest avukatlık, Sivil toplum kuruluşlarında kuruculuk ve yöneticilik, TBMM XXIV. ve XXV'inci Dönem Elazığ milletvekilliği yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Şuay Alpay 11.7.2020
10 Temmuz 2020 Haberleri
10 Temmuz 2020 Manşet Haberleri.
Şuay Alpay 10.7.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, "Bazı baro başkanları kendi alanlarına ilişkin tek kelam etmezken, hemen her hafta siyasi parti il başkanı gibi açıklamalar yapmaktan çekinmez haldedirler.
Şuay Alpay 9.7.2020
CHP'li Antmen "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasında toplanan paraları sordu
CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasında toplanan paraların akıbetini sordu.
Şuay Alpay 7.7.2020
Mustafa Şentop yeniden TBMM Başkanı seçildi
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Yüce Meclisin ve kıymetli milletvekillerinin destek ve takdiriyle seçildiğim bu şerefli görevi yürütürken, bu vazifeyi üstlendiğim süre zarfında, Türkiye'nin ali menfaatlerini, milletimizin hukukunu, sivil siyasetin ve demokrasimizin sıhhatini, yüce Meclisimizin...
Şuay Alpay 6.7.2020
Askeri alanda düzenlemeler içeren kanun teklifi komisyonda
Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, komisyonda teklife ilişkin konuşmasında, silahlı kuvvetlerin 2 bin yılı aşkın kurumsal bir yapıya sahip olmasının temelinde disiplinli bir yapı içerisinde olmasının yattığını ifade etti.
Şuay Alpay 30.6.2020
AK Parti'nin yeni Meclis yönetimi belirlendi
TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) AK Parti yönetiminde, idare amirliği görevlerinde değişikliğe gidildi.
Şuay Alpay 30.6.2020
AK Parti Grubunda seçim yapıldı
AK Parti Grup Yönetimi ile TBMM Başkanlık Divanı'nda AK Parti'yi temsil edecek üyeler seçildi.
Şuay Alpay 30.6.2020
AK Parti'nin yeni Meclis yönetimi belirlendi
TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) AK Parti yönetiminde, idare amirliği görevlerinde değişikliğe gidildi.
Şuay Alpay 30.6.2020
TBMM AK Parti yönetiminde değişiklik
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) AK Parti Yönetimi'nde değişiklik yapıldı.
Şuay Alpay 25.6.2020
Hukuk davalarına ilişkin yargı paketi TBMM Genel Kurulunda
CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, "İşkencelerin en kötüsü kanunla işkence etmektir.
Şuay Alpay 20.6.2020
Mersin Valiliğinden 'gözaltı' açıklaması
Mersin Valiliği, CHP üyesi bir kadına iftirada bulunduğu ileri sürülen bir kişinin gözaltına alındığını duyurdu.
Şuay Alpay 20.6.2020
Mersin Valiliğinden, CHP üyesine iftira iddiasına ilişkin açıklama
Mersin Valiliği, CHP üyesi kadına iftirada bulunduğu iddia edilen şüphelinin gözaltına alındığını bildirdi.
Şuay Alpay 13.6.2020
Son dakika haberleri: İdlib şehidi memleketinde toprağa verildi
SURİYE'nin İdlib kentinde teröristlerin zırhlı ambulansa düzenledikleri saldırıda yaralanan, tedavi gördüğü hastanede 7 gün sonra şehit olan Uzman Çavuş İdris Mağat (28), memleketi Mardin'in Midyat ilçesinde toprağa verildi.  İdlib kentinde 5 Haziran günü teröristlerce zırhlı ambulans aracına yapılan saldırıda ağır yaralanan Uzman Çavuş İdris Mağat, tedavi gördüğü Hatay'daki hastanede doktorların tüm çabasına karşın şehit oldu. Şehit İdris Mağat'ın cenazesi, dün, toprağa verilmek üzere memleketi Mardin'in Midyat ilçesine gönderildi.  Şehit İdris Mağat için bu sabah saatlerinde Midyat ilçesinin kırsal Yolbaşı Mahallesi'nde tören düzenlendi. Törene, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, askeri erkan ve şehidin yakınları katıldı.
Şuay Alpay 13.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
İdlib şehidi memleketinde toprağa verildi SURİYE'nin İdlib kentinde teröristlerin zırhlı ambulansa düzenledikleri saldırıda yaralanan, tedavi gördüğü hastanede 7 gün sonra şehit olan Uzman Çavuş İdris Mağat (28), memleketi Mardin'in Midyat ilçesinde toprağa verildi.  İdlib kentinde 5 Haziran günü teröristlerce zırhlı ambulans aracına yapılan saldırıda ağır yaralanan Uzman Çavuş İdris Mağat, tedavi gördüğü Hatay'daki hastanede doktorların tüm çabasına karşın şehit oldu. Şehit İdris Mağat'ın cenazesi, dün, toprağa verilmek üzere memleketi Mardin'in Midyat ilçesine gönderildi.  Şehit İdris Mağat için bu sabah saatlerinde Midyat ilçesinin kırsal Yolbaşı Mahallesi'nde tören düzenlendi. Törene, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, askeri erkan ve şehidin yakınları katıldı.
Şuay Alpay 3.6.2020
İkinci yargı paketi TBMM Adalet Komisyonunda
TBMM Adalet Komisyonunda ikinci yargı paketini içeren Hukuk Muhakemeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin görüşmeleri sürüyor.
Şuay Alpay 3.6.2020
Ercik'ten 'bina kirası' iddialarına yalanlama
AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın sosyal medya hesabı üzerinden, AK Parti il binasının kira ödemelerine ilişkin yaptığı paylaşımların asılsız olduğunu bildirdi.
Şuay Alpay 3.6.2020
İkinci yargı paketi TBMM Adalet Komisyonunda
TBMM Adalet Komisyonunda ikinci yargı paketini içeren Hukuk Muhakemeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin görüşmeleri sürüyor.
Şuay Alpay 9.5.2020
Bakan Akar'dan 'Terörle Mücadele' vurgusu
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar başkanlığında Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Hava Kuvvetleri Komutanı Hasan Küçükakyüz ile Milli Savunma Bakan Yardımcıları Yunus Emre Karaosmanoğlu, Alpaslan Kavaklıoğlu ile Şuay Alpay'ın katıldığı toplantıda, Bakanlık faaliyetleri ele alındı.
Şuay Alpay 9.5.2020
Bakan Akar: Dün 17 terörist etkisiz hale getirildi
Bakan Akar başkanlığında, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Hava Kuvvetleri Komutanı Hasan Küçükakyüz ile Milli Savunma Bakan Yardımcıları Yunus Emre Karaosmanoğlu, Alpaslan Kavaklıoğlu ile Şuay Alpay ile gerçekleştirilen toplantıda bakanlık faaliyetleri ele alındı.
Şuay Alpay 9.5.2020
Bakan Akar'dan "terörle mücadele" vurgusu
Akar başkanlığında Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Hava Kuvvetleri Komutanı Hasan Küçükakyüz ile Milli Savunma Bakan Yardımcıları Yunus Emre Karaosmanoğlu, Alpaslan Kavaklıoğlu ile Şuay Alpay'ın katıldığı dünkü toplantıda, Bakanlık faaliyetleri ele alındı.
Şuay Alpay 8.5.2020
Savunma sanayisinde milli atılım
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu, Gazi Fişek Fabrikası'nda 5,56 milimetreden 40 milimetreye kadar çeşitli kalibre ve tiplerdeki fişekleri NATO standartlarında üretiliyor. Tamamen yerli ve milli tezgahlardan oluşturulan yeni üretim hattının açılışı ise koronavirüs tedbirleri kapsamında Milli Savunma Bakanı Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Hava Kuvvetleri Komutanı Hasan Küçükakyüz ile Milli Savunma Bakan Yardımcıları Yunus Emre Karaosmanoğlu, Alpaslan Kavaklıoğlu ve Şuay Alpay'ın katıldığı video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Şuay Alpay 8.5.2020
Savunma sanayisindeki millileşmede önemli adım
Yapılan çalışma sonucunda Gazi Fişek Fabrikası'nda yeni bir fişek üretim hattı oluşturuldu. Tamamen yerli ve milli tezgahlardan oluşturulan yeni üretim hattının açılışı ise koronavirüs tedbirleri kapsamında Milli Savunma Bakanı Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Hava Kuvvetleri Komutanı Hasan Küçükakyüz ile Milli Savunma Bakan Yardımcıları Yunus Emre Karaosmanoğlu, Alpaslan Kavaklıoğlu ve Şuay Alpay'ın katıldığı video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Şuay Alpay 26.4.2020
Irak'ın kuzeyinde şehit olan sözleşmeli er İnce son yolculuğuna uğurlandı
Şehidin annesi Meryem İnce, babası Ali İnce, kardeşleri, yakınları, Hatay Valisi Rahmi Doğan, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay ve diğer protokol üyelerinin katıldığı törende, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında maske ve eldiven dağıtıldı, sosyal mesafe kuralına uyulması sağlandı.
Şuay Alpay 9.4.2020
İnfaz düzenlemesi teklifi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, "Bu teklifte 'adalet yok.' deniyor.
Şuay Alpay 3.4.2020
İnfaz düzenlemesi TBMM Adalet Komisyonunda
Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
Şuay Alpay 25.3.2020
CHP'li Antmen'den infaz düzenlemesi açıklaması Açıklaması
TBMM Adalet Komisyonu üyesi ve CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, prensip olarak infaz düzenlemesini de içeren 3.
Şuay Alpay 24.3.2020
AK Parti'den CHP'ye infaz düzenlemesi ziyareti
AK Parti Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş ve Cahit Özkan, infaz düzenlemesine ilişkin CHP'nin Meclis Grubu'nu ziyaret etti.
Şuay Alpay 24.3.2020
AK Parti ve CHP, infaz düzenlemesi için bir araya geldi
AK Parti ve CHP grupları, ceza infaz düzenlemesini görüşmek üzere TBMM'de bir araya geldi.
Şu an buradasınız: Şuay Alpay Haberleri | Şuay Alpay Kimdir - Haberler - Şuay Alpay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şuay Alpay kimdir, hayatı ve biyografisi. 10 Temmuz 2020 Haberleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.7.2020 09:55:05. #1.15#
title