Haberler

Babacan'dan Bursaspor-Amedspor maçında çıkan olaylara tepki: Görüntüleri reddediyoruz

Güncelleme:

Bursaspor'un bugün Amedspor'la kendi sahasında oynadığı maç öncesinde iki takımın futbolcuları arasında gerginlik çıktı. Karşılaşmanın başlamasının ardından, sahaya kurusıkı mermi ile kesici ve delici aletler, tüfek fişeği, maytap gibi cisimler atıldı.

Babacan'dan Bursaspor-Amedspor maçında çıkan olaylara tepki: Görüntüleri reddediyoruz

BEYAZ TOROS VE YEŞİL POSTERLERİ AÇTILAR

Bursaspor taraftarları, tribünde, "Beyaz Toros" ve "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım posteri açtı. Amedspor yöneticileri, futbolcularının fiziki saldırıya uğradığını öne sürdü. Gerginliğin büyümesi üzerine Amedspor futbolcuları sahadan çıkarıldı.

Babacan'dan Bursaspor-Amedspor maçında çıkan olaylara tepki: Görüntüleri reddediyoruz

"ÖNLEM ALINMAMIŞ OLMASI SORUMSUZLUK"

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Bursa'da yaşananlara sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla tepki gösterdi. Babacan'ın paylaşımı şöyle: "Bursa'da dünden beri yaşanan olaylar karşında önlem alınmamış olması sorumsuzluktur. Suçu ve suçluyu öven davranışları da sahada şiddet olaylarına sebep olan görüntüleri de reddediyoruz. Gereğinin yapılması ve sorumluların cezalandırılması için yetkileri göreve davet ediyorum."

Babacan: Suçu ve Suçluyu Öven Davranışları da Sahada Şiddet Olaylarına Sebep Olan Görüntüleri de Reddediyoruz

Kaynak: ANKA / Güncel

Ali Babacan Bursaspor Amedspor JİTEM Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Hizb nedir? Kuran'da Hizb ne demektir? Hizb kelimesinin tanımı ve anlamı! Hatim nedir? Kuran'da Hatim ne demektir? Hatim kelimesinin tanımı ve anlamı! Cüz nedir? Kuran'da Cüz ne demektir? Cüz kelimesinin tanımı ve anlamı! ALTIN FİYATLARI Gram altın, çeyrek altın ne kadar? Altın kaç TL? Ayet nedir? Kuran'da ayet ne demektir? Ayet kelimesinin tanımı ve anlamı! Tesbih namazı nasıl kılınır, Tesbih namazı kaç rekattır? Tesbih namazı cemaatle mi kılınır? Hz. Muhammed'in hayatı, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) ne zaman vefat etti? Ne zaman peygamber oldu? Fil olayı nedir? Fil vak'ası nasıl yaşanmıştır? Fil yılı ne demektir? Fil suresi içerisindeki Fil olayı nedir? Fil suresi okunuşu ve anlamı! Hz. Muhammed (S.A.V.) ne zaman doğdu? Peygamberimizin doğum tarihi nedir, doğum günü ne zaman? Hz. Muhammed doğduğunda gerçekleşen mucizeler! 27 Kasım hangi burç? Kasım'ın 26'sı hangi burç? 27 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni ne? 27 Kasım hangi burca ait? 26 Kasım hangi burç? Kasım'ın 26'sı hangi burç? 26 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni ne? 26 Kasım hangi burca ait? 25 Kasım hangi burç? Kasım'ın 25'i hangi burç? 25 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni ne? 25 Kasım hangi burca ait? 24 Kasım hangi burç? Kasım'ın 24'ü hangi burç? 24 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni ne? 24 Kasım hangi burca ait? Türkiye babalar günü ne zaman 2024? Babalar günü hangi güne denk geliyor, tarihi ne? Ferdi Kadıoğlu, Aston Villa'ya mı gidiyor mu? Ferdi Kadıoğlu gidiyor mu?
500

Yorumlar (3)

Kenan Ozkan:

Allah razı olsun ya. Sen yetkilileri davet etmeseydin ne olurdu halimiz bilmiyorum. Bu iyiliğini hiç unutmicaz

6
1
yanıtYanıtla
Bilal Xxxx:

Onlar 7-0'ı severler.

1
1
yanıtYanıtla
Unknown 123:

aha problemi cözdü

0
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title