Haberi Paylaş
Asker Ocağına Gönül Şarkıları

Asker Ocağına Gönül Şarkıları

Güncel Haberler

Vatan Size Aileniz Bize Emanet Projesi ile vatani görevini yapan askerlere moral kolileri gönderen Karşıyaka Belediyesi ve Türkiye Emekli Subaylar Derneği, bu kez en güzel şarkıların Mehmetçikler için seslendirileceği Kahramanlara Gönül Şarkıları konserine imza atacak.

Vatan Size Aileniz Bize Emanet Projesi ile vatani görevini yapan askerlere moral kolileri gönderen Karşıyaka Belediyesi ve Türkiye Emekli Subaylar Derneği, bu kez en güzel şarkıların Mehmetçikler için seslendirileceği Kahramanlara Gönül Şarkıları konserine imza atacak. Konser, 15 Ekim Pazar günü saat 20.30'da, Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşecek.

Karşıyaka SESKEM Korosu'nun sahne alacağı konserde, kahramanlık türküleri seslendirilecek. Orkestranın şefi Seher Önal, solisti ise Mehmet Can olacak. Konsere asker aileleri de katılacak. Konserin davetiyeleri, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden alınabilecek. Konser ile Vatan Size Aileniz Bize Emanet Projesi için farkındalık sağlanacak. Katılan vatandaşlara, projenin nasıl yürütüldüğü ve moral kolilerinin ne şekilde hazırlandığı da anlatılacak, destek istenecek.

"Sonsuz minnetimiz var"

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, "Bu proje vatanı ve milleti için canını ortaya koyan güvenlik güçlerimize duyduğumuz sonsuz minnetin, toplumsal bir ifadesidir. Düzenleyeceğimiz konser ile projemize farkındalık kazandıracağız. Vatandaşlarımızı çalışmalar konusunda bilgilendirip, destek olmalarını isteyeceğiz" dedi.

En güzel türküler onlar için

Türkiye Emekli Subaylar Derneği Karşıyaka Şube Başkanı Turgay Erdağ da, "Memleketin her köşesinde görev yapan Mehmetçiklerimizin zorlu ve kutsal görevleri boyunca yanlarında olmaya ve onlara moral vermeye gayret ediyoruz. Bu konserde, askerlerimize en güzel kahramanlık türkülerini hediye edeceğiz" diye konuştu. - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Suat Taşer Karşıyaka Türkiye Politika Güncel Haberler

title