Asansörün düğmesine ayağı ile basan kişiye Belediye'den sitem dolu paylaşım - Haberler
Haberi Paylaş

Asansörün düğmesine ayağı ile basan kişiye Belediye'den sitem dolu paylaşım

Demirören Haber Ajansı - Mesut Çatak - Güncel
 - Güncelleme:

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, üst geçit asansörünün düğmesine ayağıyla basarak iz bırakan kişi ile Ay'a ilk ayak basan astronotun ayak izini yan yana koyarak sitem dolu bir paylaşımda bulundu. Söz konusu paylaşım, kısa zamanda gündem oldu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bugün İzmit Yahya Kaptan mevkisinde bulunan üst geçidin asansörünün düğmesine ayağıyla basan kişinin bıraktığı izi sosyal medyada paylaştı.

Asansörün düğmesine ayağıyla bastı; belediye sosyal medyadan paylaştı

NEIL ARMSTRONG BENZETMESİ

Paylaşımda Ay'a ilk ayak basan insan Neil Armstrong ile asansörün düğmesine ayağıyla basan kişinin ayak izinin fotoğrafları yan yana konularak, "Neil Armstrong'un aydaki ayak izi. Bu da bizim asansördeki ayak izi. Yorumu size bırakıyoruz" denildi.

Takipçiler, "Dünya dışı bir varlık" gibi yorumlar yaparken, kamu malına zarar verilmesine tepki gösterdi.

Asansörün düğmesini ayağı ile basan kişiye Belediye'den sitem dolu paylaşım

Demirören Haber Ajansı / Mesut Çatak - Güncel

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Neil Armstrong Üst Geçit Kocaeli Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title