Haberler

Akyürek, Resmi Kurumları Ziyaret Etti

Abone Ol

Önceki Dönem Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, seçim çalışmaları kapsamında resmi kurumlara ziyaretler gerçekleştirerek, çalışanların ve vatandaşlarının taleplerini dinledi.

Akyürek ayrıca Tatköy Mahallesinde de vatandaşlarla buluşarak 24 Haziran'da Türkiye'nin daha da güçlenmesi için destek beklediklerini söyledi.

Önceki Dönem Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, İl Seçim Koordinasyon Merkezi çalışmaları kapsamında, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Dığrak ve teşkilat üyeleriyle birlikte; Konya Vergi Dairesi Başkanlığı, Konya PTT Başmüdürlüğü, İŞ-KUR Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğüne ziyaretler gerçekleştirerek, çalışanlar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Akyürek ayrıca Tatköy Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

Tahir Akyürek, günü ilk ziyaretini Konya Vergi Dairesi Başkanlığı'na gerçekleştirdi. Yöneticiler ve çalışanlarla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunan Akyürek, başkanlık binasının bütün katlarını gezerek çalışanlara karanfil hediye etti. Konya Vergi Dairesi Başkanlığı ziyaretinin ardından Konya PTT Başmüdürlüğünü ziyaret eden Akyürek, yöneticiler, çalışanlar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Akyürek, uzun yıllar Türkiye'de haberleşme ağında göstermiş oldukları başarılı performanstan dolayı kurum müdürlerine ve çalışanlarına teşekkür etti.

İŞ-KUR İl Müdürlüğü'nü de ziyaret ederek çalışanlara karanfil hediye eden Akyürek, daha sonra İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman'ı ziyaret etti.Akyürek, emniyet mensuplarının bayramlarını tebrik ederek göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Emniyet Müdürü Şükrü Yaman'a teşekkür etti.

Günün son ziyaretinde ise Tahir Akyürek, Selçuklu ilçesine bağlı Tatköy Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden Akyürek, 24 Haziran seçimlerine çok kısa bir sürenin kaldığını hatırlatarak, güçlü Türkiye yolunda engelleri birlik ve beraberlik içerisinde aşacaklarını ve 24 Haziran'da Türkiye'nin daha da güçlenmesi için destek beklediklerini söyledi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Tahir Akyürek Ak Parti Konya Güncel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title