Haberler

AK Parti Şavak Aşireti'ni Kongreye Davet Etti

Adalet ve Kalkınma Partisi Erzincan Merkez İlçe Başkanı Ferhat Bulut, Erzincan Şavaklılar Derneği’ni ziyaret ederek, Şavak Aşireti’ni 13 Şubat’ta yapılacak olan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılacağı AK Parti Erzincan İl Kongresi’ne davet etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Erzincan Merkez İlçe Başkanı Ferhat Bulut, Erzincan Şavaklılar Derneği'ni ziyaret ederek, Şavak Aşireti'ni 13 Şubat'ta yapılacak olan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı AK Parti Erzincan İl Kongresi'ne davet etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Erzincan teşkilatı 13 Şubat 2018'de yapılacak olan AK Parti İl Kongresi öncesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Ak Parti Erzincan Merkez İlçe Başkanı Av. Ferhat Bulut, Erzincan Şavaklılar Derneği'ne ziyaret gerçekleştirerek aşiret mensuplarını yapılacak olan kongreye davet etti.

Ferhat Bulut, Şavak Aşireti mensuplarının her zaman desteğini hissettiklerini, 7 Haziran 2015'de yaylada olan aşiret mensuplarının oy kullanamaması dolayısıyla bir milletvekili çıkarabildiklerini söyledi. Bulut, 11 Kasım 2015 seçimlerinde ise, aşiret mensuplarının yayladan dönüşü ile 2 milletvekili çıkarma başarısını gösterdiklerini dile getirerek partiye olan desteklerinden dolayı aşiret mensuplarına teşekkürlerini iletti.

Erzincan Şavaklılar Derneği Başkanı Celal Yılmaz ise, ziyaretlerinden dolayı AK Parti teşkilatına teşekkür ederek, büyük kongrede tüm aşiret mensuplarının eksiksiz milli iradenin yanında olacağını ve Başbakan Binali Yıldırım'ı en iyi şekilde ağırlayacaklarını söyledi.

Başkan Yılmaz ayrıca, aşiret mensuplarının yayla sorunlarının olduğunu, bunların çözümü noktasında kendilerinin desteklerini beklediklerini söyledi. - ERZİNCAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Binali Yıldırım Erzincan Merkez Celal Yılmaz Ak Parti Politika Güncel Haberler

İzmir'de infial yaratan görüntü! Yanındaki bankta oturan kadına bakarak kendini tatmin etti

İzmir'de infial yaratan görüntü! Yanındaki bankta oturan kadına bakarak kendini tatmin etti

Tuzla'da yangın! Alevlerin sardığı fabrikadan patlama sesleri yükseliyor

Tuzla'da yangın! Alevlerin sardığı fabrikadan patlama sesleri yükseliyor

Efes Antik Kenti'nde özel davet skandalı! Türk vatandaşları içeriye sokmadılar

Efes Antik Kenti'nde özel davet skandalı! Türk vatandaşları içeriye sokmadılar

Bakmadan Geçme

Arda Güler İlk 11'de oynayacak mı? Arda Güler Türkiye - Gürcistan maçında var mı, kadroda mı? Turkcell bayramda açık mı? Turkcell bayileri bayramda kaça kadar açık, kaçta kapanıyor? Metro market bayramda açık mı? Metro market bayramda çalışıyor mu, kaça kadar açık? Trendyol Express bayramda çalışıyor mu? Trendyol Express bayramda açık mı, kapalı mı? Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 18 Haziran Salı Survivor yeni bölüm! Döviz büroları bayramda açık mı? Döviz büroları kurban bayramında kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında yollar ücretsiz mi? Osmangazi Köprüsü, Çanakkale Köprüsü, Avrasya Tüneli, Kuzey Marmara bedava mı? Türkiye - Gürcistan maçı hangi kanalda, saat kaçta? Türkiye - Gürcistan maçı nereden izlenir? Yalan dizisi hangi gün? Yalan dizisi hangi kanalda, saat kaçta başlayacak? Sansar Salvo tutuklandı mı? Ünlü rapçi Sansar Salvo neden cezaevine girdi, sebebi ne? Sansar Salvo neden hapse girdi? Bayram hangi gün bitiyor? Kurban Bayramı kaç gün sürecek, ayın kaçında, hangi tarihte bitecek? 22 Haziran hangi burç? 22 Haziran'da doğanlar hangi burç oluyor? 22 Haziran tarihi hangi burç olur? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 18 Haziran Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 18 Haziran dün gece deprem mi oldu? ECZANELER BAYRAMDA AÇIK MI 2024? 17-18-19 Haziran Bayramda eczaneler kapalı mı olacak, kaç gün açık olacak?
Bakan Şimşek talimatı vermişti! Bayramın kaymağını yiyen sektörler incelendi, çok sayıda işletme SGK'ya bildirildi

Bakan Şimşek talimatı vermişti! Bayramın kaymağını yiyen sektörler incelendi, çok sayıda işletme SGK'ya bildirildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title