Haberler

Ahi Evran Üniversitesi Araç Filosunu Genişletiyor

Güncelleme:

Kurumsallaşma, gelişme ve büyüme bakımından önemli mesafeler kat eden üniversitemiz hizmet ve eğitim binalarının yanı sıra araç gereç ve teçhizat yönünden de gelişimini sürdürüyor.

Üniversite akademik ve idari personeli ile öğrencilerinin il içi ulaşımında ve uygulamalı teknik gezi, konferans, fuar ve spor müsabakalarına katılmak üzere gerçekleştirecekleri seyahatlerde kullanılmak üzere sınıfının en iyi araçlarından biri olarak tanımlanan 46 yolcu kapasitesine sahip 2013 model yeni bir otobüs daha alınarak araç filosuna dahil edildi.

Rektör Prof. Dr. Kudret Saylam konuyla ilgili bir açıklama yaparak üniversitemiz personeli ve öğrencilerine her alanda en iyiyi sunmaya çalıştıklarını söyledi. Rektör Saylam şöyle konuştu: "Üniversitemiz gerek personel gerekse öğrenci sayısı itibariyle her geçen gün büyümektedir. Büyüyen üniversitemizin de ihtiyaçlarının artması bizi yeni bir otobüs alımına yöneltti. Amacımız gerek akademik ve idari personelimizin gerekse öğrencilerimizin hem üniversitemizin yerleşkeleri arasındaki ulaşımını rahatlatmak hem de il dışına gerçekleştirecekleri bilimsel, kültürel ve sportif amaçlı gezilerinde kolaylık sağlamak. Yeni otobüsümüzün üniversitemize hayırlı olmasını diliyorum."

Kaynak: Bültenler / Güncel

Kudret Saylam Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Bakmadan Geçme

Sandık Kokusu Metin Akdülger neden ayrıldı? #128250 İstanbul'un Fethi otobüsler ücretsiz mi 2024? #129300 29 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 29 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Survivor Yunus Emre elendi mi? #129300 29 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 29 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 29 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 AUZEF Çoçuk Gelişimi Bölümü kapatıldı mı, kapanacak mı? #129300
Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title