Haberler

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Kozcağız'da hizmetlerin devam edeceğini söyledi

Güncelleme:

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Türkiye'nin, enerjide ve savunma sanayiinde bağımsız, güçlü bir ülke olarak yoluna devam etmesinin çalışmalarını sürdürüyoruz.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, " Türkiye'nin, enerjide ve savunma sanayiinde bağımsız, güçlü bir ülke olarak yoluna devam etmesinin çalışmalarını sürdürüyoruz." dedi.

Bartın'ın Kozcağız beldesinde seçim irtibat ofisini ziyaret eden Tunç, vatandaşların ramazan ayını tebrik etti.

Tunç, Kozcağız için çalışmaya devam edeceklerini dile getirerek, beldeye AK Parti iktidarlarında çok güzel hizmetler yaptıklarını söyledi.

İki baraj ve okullar yaptıklarını, meslek lisesi sözünü gerçekleştireceklerini belirten Tunç, "Doğal gaz getireceğiz dedik, değil mi? Getirdik mi? Şimdi mahallelere süratli bir şekilde kim tamamlayabilir? Mustafa Karaman tamamlayabilir, belediyecilikte duayendir kendisi. Öyle değil mi? Böyle bir tecrübe var. Mustafa Karaman'la inşallah durmak yok yola devam diyor muyuz? Evet, Kozcağız kararını verdi." diye konuştu.

Tunç, ırmak ıslah çalışmalarını tamamlayacaklarını, Kozcağız-Bartın duble yolunun hızlandırılacağını, bunun talimatını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiğini anlatarak, yarım kalan projelerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaklarını, Kozcağız için ne gerekiyorsa yapacaklarını vurguladı.

Muhalefeti eleştiren Tunç, şöyle konuştu:

"10 ay önce bir ittifakları vardı. Şimdi dağıldılar gittiler. Cumhurbaşkanı adayları vardı, partilerinin başına bile layık görmediler. Her partinin başkanı, cumhurbaşkanı yardımcısı olacaktı. Neredeler şimdi? Ortada yoklar, çil yavrusu gibi dağıldılar. Şimdi birbirlerinin aleyhinde konuşmaya devam ediyorlar. İşte muhalefetin içerisinde bulunduğu durum bu. Yerlerde sürünüyor maalesef. Ama bizler 22 yıldan bu yana hep 'Önce insan.' dedik, yine 'Önce insan.' demeye devam edeceğiz. 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.' diyoruz. Eğitimden sağlığa, kültürden sosyal politikalara her alanda insanımızı güçlendirmek için çalışıyoruz. İnsan güçlü olacak ki aile güçlü olsun. Aile güçlü olacak ki toplum, millet olarak güçlü olalım."

"400 yataklı hastanemiz bitti"

İstikrarlı kalkınma hamleleriyle 81 vilayeti yatırımlarla donattıklarını vurgulayan Tunç, iki büyük barajla Bartın ve Kozcağız'ı sel ve taşkınlardan kurtardıklarını, baraj bölgesinde kalan köy için TOKİ konutları yaptıklarını anlattı.

Bakan Tunç, Kozcağız'a önem vermeye devam edeceklerini belirterek, "Kozcağız her zaman AK Parti'ye destek oldu. Sizlere müteşekkiriz. İstikrarlı kalkınma hamlelerinden Bartın nasibini almaya devam edecek. 400 yataklı hastanemiz bitti. İçindeki cihazlarını yerleştiriyoruz. Her türlü sağlık imkanını ilimizde karşılamaya devam edeceğiz." ifadesini kullandı.

Türkiye'nin, enerjide ve savunma sanayiinde bağımsız, güçlü bir ülke olarak yoluna devam etmesinin çalışmalarını sürdürdüklerinin altını çizen Tunç, şöyle devam etti:

"Dünyada adaleti, hakkaniyeti, mazlumun hakkını savunan, Filistinli mazlumu savunan, dünyanın neresinde zor durumda kalan varsa onun imdadına koşan güçlü bir Türkiye'yi inşa etmeye devam ediyoruz. Bunu sizlerin desteğiyle yapıyoruz. Sizler olmasanız, sizler destek vermeseniz, 22 yıldan bu yana 17 seçimde sizler, 'AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan.' demeseniz bugün biz burada konuşabilir miydik?"

Bakan Tunç, hep darbelerle karşı karşıya kaldıklarına işaret ederek, "O darbelerde, muhtıralarda hep sizler bize destek oldunuz. Sizler meydanlara indiniz. 'Bayrağımızı, bağımsızlığımızı vermeyiz'. dediniz, milli iradeye sahip çıktınız. Biz de o milli irade bayrağını yere düşürmemek için canla başla gece gündüz çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan ile Kozcağız Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Mustafa Karaman'ın da konuşma yaptığı programın ardından Tunç, seçim irtibat bürosunu gezdi.

Bakan Tunç, daha sonra esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla selamlaştı.

Kaynak: AA / Güncel

Yılmaz Tunç Kozcağız Türkiye Güncel Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Bakmadan Geçme

Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title