Haberler

AB Büyükelçileri Mersin'de

Abone Ol

Avrupa Birliği (AB) büyükelçileri, bir dizi ziyaret ve toplantıya katılmak üzere Mersin’e geldi.

Avrupa Birliği (AB) büyükelçileri, bir dizi ziyaret ve toplantıya katılmak üzere Mersin'e geldi. AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Christian Berger başkanlığında gerçekleştirilen ziyarete 16 büyükelçi katıldı.

AB büyükelçilerinin Mersin'deki ilk durağı Mersin Valiliği oldu. Mersin Valisi Özdemir Çakacak'ın, Travel Turkey İzmir Fuarı'na katılmak üzere İzmir'de olması dolayısıyla AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Christian Berger ve beraberindeki heyeti, sahil Valilik binası önünde Mersin Vali Vekili Cezmi Türk Göçer karşıladı. Valiliğe beyaz bir minibüsle gelen büyükelçilerle tek tek tokalaşan Göçer'e, Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Kanat ve Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Albay Fatih Erhan da eşlik etti. Basına kapalı gerçekleştirilen ziyaret öncesinde Vali Vekili Göçer ve AB büyükelçileri birlikte fotoğraf çektirdi.

Berger ile Slovakya, Letonya, İrlanda, Polonya, Finlandiya, Avusturya, Hollanda, Litvanya, Fransa, Hırvatistan, İsveç, Portekiz, Estonya, İspanya ve Romanya büyükelçilerinden oluşan heyet, Valilik ziyaretinin ardından Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne geçti. Doğrudan Büyükşehir Belediye binasına giren büyükelçilerin buradaki ziyareti de basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

AB büyükelçileri, Mersin'de gün boyunca çeşitli ziyaretler gerçekleştirecekler. - MERSİN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Özdemir Çakacak Avrupa Birliği Türk Göçer Türkiye Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 6-7 Aralık Benzine ve Motorine İndirim veya Zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Canlı maç anlatımı! Trabzonspor - Çorum FK maçı CANLI izle! Trabzonspor - Çorum FK maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? 6 Aralık Kabine toplantısı kararları! SON DAKİKA! Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları! Ziraat Türkiye Kupası 5. tur kura çekimi ne zaman? ZTK KURA ÇEKİMİ TARİHİ Kabine toplantısı konuları! GÜNDEMDE NELER VAR? 6 Aralık Kabine toplantısı konuları neler? Kabine toplantısı bitti mi? SON DURUM! Kabine toplantısı gündeminde neler var? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi partiden milletvekili? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu'nun hayatı! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu neden istifa etti? İYİ Parti'li İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu hangi partiye katıldı? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık İstanbul su kesintisi listesi!
title