Gümüşdağ: Bu Kararı Bunun İçin Aldık - Haberler Spor
Haberi Paylaş

  Gümüşdağ: Bu Kararı Bunun İçin Aldık

  Sporvadisi.com - Haberler | Spor
  Gümüşdağ: Bu Kararı Bunun İçin Aldık

  Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, son yaşanan olaylarla ilgili açıklamalarda bulundu.

  Medipol Başakşehir Kulübü, Çaykur Rize spor maçından sonra yaşananlardan dolayı Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'ı kadro dışı bıraktı. Kulüp başkanı Göksel Gümüşdağ, konuyla ilgili olarak Ercan Taner'in sorularını yanıtladı.

  Göksel Gümüşdağ "Samimi olduğumuzu ispat etme zamanı. Bu kararı bunun için aldık. Söylediklerimin arkasında bugün durmayacaksam, bir başka kulüp başkanının durmasını istemem saçma olur. Doğru bir karar olduğunu düşünüyorum. Bu kararı herkes almaz fakat bu kararı aldığımız için mutluyum. Bu kararı isteyerek ve adli mercilerin vereceği karardan bağımsız bir şekilde aldık. Gazeteci arkadaşlardan bugün bir kez daha özür diledim" dedi.

  Görüntüleri ilk izlediğinde üzüldüğünü belirten Göksel Gümüşdağ "18 kulüp başkanını bir masaya oturtmak için yıllardır bir masaya oturtmaya çalışan bir spor adamıyım. Birlik ve beraberlikten bahseden biri olarak böyle bir görüntüden dolayı üzüldüm. Zaten olayların başlamasına sebebiyet veren ve kimliği Emniyet tarafından bilinen şahıs hakkında da suç duyurusunda bulunuyoruz. Bu kişi kakkında değişik bilgiler de var. Daha önce de statta başka bir eyleme karıştığı yönünde bilgi var" ifadesini kullandı.

  Sporvadisi.com - Spor Haberleri
  /beğendim
  /alkışladım
  /beğenmedim
  /güldüm
  /üzüldüm
  /sinirlendim
  /şaşırdım
  Haberi Kaydet
  500
  title