Gülnar Belediyesi ile Çevdosan Arasında Geri Dönüşüm Protokolü İmzalandı
Haberler » Yerel » Gülnar Belediyesi ile Çevdosan Arasında Geri Dönüşüm Protokolü İmzalandı - Haberler

Gülnar Belediyesi ile Çevdosan Arasında Geri Dönüşüm Protokolü İmzalandı

Mersin’de faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en büyük geri dönüşüm tesislerinden biri olan Çevdosan A.Ş., Gülnar Belediyesi ile 5 yıllık protokol imzaladı.

Gülnar Belediyesi ile Çevdosan Arasında Geri Dönüşüm Protokolü İmzalandı

'de faaliyet gösteren ve 'nin en büyük geri dönüşüm tesislerinden biri olan Çevdosan A.Ş., Belediyesi ile 5 yıllık protokol imzaladı.


Gülnar Belediye Başkanı ve Çevdosan A.Ş. yönetim kurulu üyesi Emre Akbaş arasında imzalanan protokol ile Çevdosan, Gülnar Belediyesi'ne 5 yıl süreyle hizmet verecek.


Belediye Başkanı Günel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Gülnar Belediyesi olarak verdiğimiz hizmetlere bir yenisini daha ekledik. Yaptığımız bu protokolle hem Gülnar ilçemizi daha temiz tutacağız hem de ekonomimize katkı sağlayacağız" dedi.


Şuana kadar başta Mersin, Adana ve Niğde olmak üzere toplam 16 belediyeye hizmet veren Çevdosan A.Ş., bu sözleşmeyle hizmet verdiği belediye sayısını 17'ye çıkardı.


Çevdosan, Gülnar Belediyesi'ne 4 adet deneyimli personel, 2 adet sıkıştırmalı özel ambalaj atığı toplama aracı, bin 500 adet iç mekan kutusu, 100 adet kumbara ve 10 adet konteynır ile hizmet vererek ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edecek. - MERSİN

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler