Gq Türkiye Men Of The Year' Ödülleri - Haberler
Haberi Paylaş

Gq Türkiye Men Of The Year" Ödülleri

AA - Haberler | Kültür Sanat
Gq Türkiye Men Of The Year

GQ dergisi tarafından, dünya çapında 20 yıldır sürdürülen ve Türkiye'de bu yıl dördüncüsü düzenlenen "GQ Türkiye Men of The Year" ödül töreni yapıldı.

GQ dergisi tarafından, dünya çapında 20 yıldır sürdürülen ve Türkiye'de bu yıl dördüncüsü düzenlenen "GQ Türkiye Men of The Year" ödül töreni yapıldı.

Four Seasons Hotel'de yapılan törende, 2015'te başarıları ve tarzlarıyla dikkat çekenlere ödülleri takdim edildi.

Tören öncesi AA muhabirine açıklamada bulunan GQ Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Okan Can Yantır, gecenin güzel geçmesini umut ettiğini belirterek, "Bu sene dördüncüsünü düzenlediğimiz 'GQ Yılın Adamları Ödül Töreni'nde 13 kategorimiz var. Yurt içinden ve yurt dışından önemli isimler geldi" dedi.

Barcelona futbol takımında oynayan ve "Yılın Adamı" seçilen Arda Turan, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, keyifli bir ödül ve çok güzel bir tören olduğuna dikkati çekerek, şunları söyledi:

"Ben mesleğimi en iyi şekilde icra etmeye, sonuna kadar en iyisini vermeye çalışıyorum. Tabii ödüller de daha çok teşvik ediyor. Mutluyum o yüzden. Sonuçta bunların hepsi bir gün bitecek. Ben bunların keyfini çıkartmaya çalışıyorum. Gelen genç kardeşlerimize iyi örnek olmaya, kendi kariyerim ve ülkem adına da güzel şeyler yapmaya çalışıyorum. İnşallah böyle gider."

Gecede ödül alan tek kadın olan şarkıcı Sıla, çok keyifli olduğuna dikkati çekerek, "İnsanın işinin karşılığını almasından güzel bir şey yok. Erkek dergisinden "Yılın Kadını" ödülünü almak çok güzel. Başka ödüller almak için de çalışmalara devam ediyoruz" diye konuştu.

Köstengil: "Kıymetini bilmeye çalışacağız"

"Yılın Yükselen Yıldızı" ödülüne layık görülen oyuncu Erkan Kolçak Köstengil, mutlu olduğunun altını çizerek, "Her şey yolunda. Keyfimiz yerinde. Bugün de ödül törenine geldik. 'Yükselen Yıldız'ı layık görmüşler. Yani 'iyi gidiyorsun ama yine de fazla yükselme' gibi bir ödül. Onun kıymetini bilmeye çalışacağız" ifadelerini kullandı.

"Yılın Şefi" ödülünü kazanan Arda Türkmen, ödül almanın mutluluk verici olduğunu söyleyerek, "Gastronomi, Türkiye'de yükselen bir değer. Bundan 20 sene evvelki aşçı profiliyle, şu anki aşçı profili arasında çok ciddi bir fark var. Dünyada ve Türkiye'de gelişiyor. Son derece prestijli bir iş olmaya, kazancı yükselmeye başladı. Böyle yükselmeye başladığı için de artık bu tip ortamlarda ve törenlerde daha çok kabul gören bir meslek oldu" diye konuştu.

"Yılın Uluslararası İkonu" ödülünü alan Amerikalı oyuncu Chris Noth, "Bugün için büyük umutlarım var. Beni neyin beklediğini bilmiyorum ama bu daima iyidir" yorumunu yaptı.

"Yılın Çıkış Yapan Müzisyeni" kategorisinde ödül almaya hak kazanan Edis, çocukluğundan beri hayal ettiği noktada olduğunu dile getirerek, şöyle konuştu:

"Müziğimin herkes tarafından bilinmesi bir hayal ama ayrıntıya indiğin zaman, bu kadar tahmin edemiyorsun. Ben kariyerimin başından beri kategorisinde olduğum bütün ödülleri alabileceğimi tahmin etmezdim. Çok değişik. Çünkü sen, kendi içinde bir şey yapıyorsun. Ben, şarkımı kendi evimde yapayalnız yazdım ama bir süre sonra, o senin kontrolünden çıkıyor ve giderek büyümeye devam ediyor iş. İşte ben bu kısmı hayal edememişim."

GQ Ödüllerinde, Cem Yılmaz "Yılın İkonu", Emin Alper "Yılın Yönetmeni", Norman Reedus "Yılın Uluslararası Aktörü, Cedi Osman "Yılın Sporcusu", Rıfat Elhadef "Yılın Stil Sahibi Erkeği", Mete Atatüre "Yılın Sıradışı Başarısı" ve Faruk Süren de "Stil İkonu" ödüllerine layık görüldü.

Geceye, Hidayet Türkoğlu, Çağla Şikel, Yasemin Allen, Ozan Güven, Tuba Ünsal gibi iş, sanat ve spor dünyasından birçok davetli katıldı.

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500