Gözaltına alınan YouTuber Furkan Yaman kimdir?

Gözaltına alınan YouTuber Furkan Yaman kimdir?

15.08.2019 16:35 | Son Güncelleme: 15.08.2019 17:10
Gözaltına alınan YouTuber Furkan Yaman kimdir?

Furkan Yaman, Liverpool-Chelsea maçının 14. dakikasında sahaya atlayan YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz ile birlikte gözaltına alınan isimlerden biri olduğu öğrenildi. Bu haber üzerine internette Furkan Yaman kimdir diye aranmaya başladı. Peki, YouTuber Furkan Yaman kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli?

Deli Mi Ne ismiyle bilinen YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz'ın Liverpool-Chelsea maçında sahaya izinsiz girmesinin ardından karakola götürüldü. Edindiğimiz bilgiye göre Unlost lakaplı Cantuğ Özsoy, Furkan Yaman, Emre Durmuş gibi Youtube'lar da gözaltına alındı. Bunun üzerine internette Furkan Yaman kimdir diye araştırılmaya başlandı. Peki, YouTuber Furkan Yaman kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli?

FURKAN YAMAN KİMDİR?

Furkan Yaman, 1999 yılında Ankara'da doğdu. Dört kardeşin en küçüğü ve evin tek erkek çocuğu olan Yaman, 2015'ten bu yana video paylaşımları yapıyor. YouTube'da oyun ve eğlence videoları hazırlayan Furkan Yaman, videolarından kazandığı parayla ticarete atılarak ünlü bir hamburger firması açtı.

Gözaltına alınan Furkan Yaman'ın 3 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Kaynak: Haberler.com / Nur Şumlu

Haber Yorumları (4)
OĞUZHAN EFE: Merhaba
BORDOSUYLEMAVİSIYKA: furkan yamanın suçu ne niye göz altına alındı
FIRTINA 61: Bunlar kim ya? hangi dünyada yaşıyorlar da biz bu sahaya girmeyle isimlerini duyduk. Organize işler bunlar, kesin hepsine cezayı akılları başlarına gelsin. Bu ülkeye ihanet edenlerin gözünün yaşına bakmayacaksın. . . Hepsinin sayfası kapatılsın. Belki normal insanlar gibi düşünmeyi öğrenirler.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title