Görme Engellilerden Kaymakam Yapıcı'ya Ziyaret

Görme Engellilerden Kaymakam Yapıcı'ya Ziyaret

Görme Engellilerden Kaymakam Yapıcı'ya Ziyaret
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Karadeniz Görme Engelliler Derneği Başkanı Faruk Teber Ordu’nun Fatsa İlçe Kaymakamı Mehmet Yapıcı’yı makamında ziyaret ederek dernekleri hakkında bilgiler verdi.

Karadeniz Görme Engelliler Derneği Başkanı Faruk Teber Ordu'nun Fatsa İlçe Kaymakamı Mehmet Yapıcı'yı makamında ziyaret ederek dernekleri hakkında bilgiler verdi.

Ziyarette Başkan Faruk Teber'e Başkan Yardımcısı Asuman Bayburt, Dernek Genel Sekreteri Feyyaz Talı, Mali Sekreter Esra Erişmek ve dernek basın danışmanı Erol Gümüş eşlik etti.

Karadeniz Görme Engelliler Derneği Başkanı Faruk Teber ziyarette yaptığı açıklamada, "Dernek olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda kaymakam beyi ziyaret ederek derneğimiz çalışmaları ve yapılması gereken planlamalarla ilgili bilgiler verdik. Bizleri makamında kabul ettiği için çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaymakam Mehmet Yapıcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek dernek başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret yapılan ikram ve hatıra fotoğrafının çektirilmesiyle son buldu. - ORDU

Görme Engellilerden Kaymakam Yapıcı'ya Ziyaret

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title