Göğüs dekolteli kıyafetiyle dikkat çeken Hadise'nin eski fotoğrafları yeniden gündeme geldi

Göğüs dekolteli kıyafetiyle dikkat çeken Hadise'nin eski fotoğrafları yeniden gündeme geldi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru göğüslerine silikon taktırdığı yönündeki haberlere sürekli sessiz kalan Hadise, O Ses Türkiye'nin çekimlerinde giydiği derin dekolteli kıyafetiyle iddiaları doğrulamış oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı ise şarkıcının eski görüntüsünü paylaşarak aradaki farka dikkat çekti.

Son zamanlarda sosyal medya hesabından paylaştığı her fotoğraf ile gündem olan ünlü şarkıcı Hadise, son olarak O Ses Türkiye'nin çekimlerinde tercih ettiği derin göğüs dekolteli kıyafetiyle gündeme geldi. Birçok sosyal medya kullanıcısı şarkıcının eski fotoğraflarını paylaşarak Hadise'nin silikonları abarttığını söyledi.

SİLİKON HABERLERİ DOĞRU ÇIKTI

2019 yılının son günlerinde hakkında çıkan kalça kaldırtma ve göğüslerine silikon taktırma haberlerine sessiz kalan ünlü şarkıcı Hadise, son zamanlarda tercih ettiği kıyafetlerle silikon taktırma iddialarını doğrulamış oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı ise Hadise'nin yıllar önce O Ses Türkiye çekimlerinde çekilen fotoğraflarını paylaşarak göğüs dekoltesine dikkat çekti.

DEKOLTELİ POZLARI BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

Öte yandan Instagram'da 11 milyon takipçisi bulunan Hadise, etek bölümü tüllü, üst bölümü ise dekolteli elbisesini eleştirenlerin yanı sıra çok beğenenler de oldu. Hadise'nin Instagram hesabından paylaştığı cesur göğüs dekolteli pozları 355 bin beğeni aldı.

Göğüs dekolteli kıyafetiyle dikkat çeken Hadise'nin eski fotoğrafları yeniden gündeme geldi
Haber Yorumları (73)
ERDOĞAN USTA: Hadise şarkıları müthiş
ERDOĞAN USTA: Hadise biricik sevgilimsin
ERDOĞAN USTA: Ben toplam başarıları ile dünyanın ilk ve en başarılı kişisi olarak hadiseyi güzel görüyorum
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title