Gesiad Üyeleri İftar Programında Buluştu… - Haberler
Haberi Paylaş

Gesiad Üyeleri İftar Programında Buluştu…

Bültenler - Haberler | Güncel
Gesiad Üyeleri İftar Programında Buluştu…

Bursa Genç Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği sinerji toplantısı ve iftar programını, Tasavvuf Araştırmacısı ve Yazar Cemalnur Sargut'un katılımıyla gerçekleştirdi.

Almira Otel'de gerçekleştirilen programa, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ödünç, Nilüfer Belediye Başkan Vekili Fırat Emiroğlu, MAGİFED Başkanı Zafer Şahin, BUİKAD Başkanı İpek Yalçın, TUGİAD Bursa Şubesi Başkanı Onur Özkul ve BHİ̇D Başkanı Bedirhan Bozali ve çok sayıda GESİAD üyesi katıldı.

Programın selamlama konuşmasını yapan GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, tüm İslam âleminin Ramazan ayını kutlayarak, Ramazan'ın hayırlara vesile olmasını diledi.

GESİAD olarak düzenledikleri sinerji buluşmalarıyla Bursa Halkla İlişkiler Derneği (BHİD) tarafından 5'incisi düzenlenen Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri'nde (HİÇ) Kurumsal İletişim dalında ödüle layık görüldüklerine değinen Kaya, "Bu ödül, yaptığımız etkinliklerle doğru yolda olduğumuzu, güzel işler yaptığımızı gösteriyor. Başta yönetim kurulum olmak üzere bize bu çalışmalarda destek veren tüm GESİAD üyelerine teşekkür ediyorum"dedi.

Ramazan ayında Bursa gibi maneviyatı yüksek bir şehirde olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Cemalnur Sargut, tasavvufla ilgili ufuk açıcı bilgiler verdi.

Sargut, tasavvufun, insanın bu dünyaya neden geldiğini ve Allah'a dair hakikati araştırması olduğunu söyledi. Yaratılmış her varlığın Allah'ın bir parçası olduğunu dile getiren Sargut, "Etrafımızdaki şeylere nefret duymamalıyız, iyiliği de kötülüğü de biz yaratırız" şeklinde konuştu.

Program Başkan Ramazan Kaya'nın, Cemalnur Sargut'a plaket vermesiyle son buldu.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title