Cemalnur Sargut Haberleri

Cemalnur Sargut haber, Cemalnur Sargut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cemalnur Sargut - 17.12.2020
Mevlana'nın vuslat yıldönümü nedeniyle "Gönül Gönüle" başlıklı söyleşi gerçekleşti
Tasavvuf Araştırmaları Enstitüsünden Prof. Dr. Emine Yeniterzi'nin moderatörlüğündeki progamda Cemalnur Sargut ve Sadık Yalsızuçanlar konuştu.
Cemalnur Sargut - 08.11.2020
"Dost İslam'a Hizmet Ödülleri"
Açılış konuşmalarını TÜRKKAD ve Kerim Vakfı adına TÜRKKAD İstanbul Şubesi Başkanı ve Kerim Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı Kurucu Üyesi Cemalnur Sargut yaptı.
Cemalnur Sargut - 14.12.2019
"Aktif Yaş Alma Programı" 65 yaş üstü bireyleri bir araya getiriyor
  İstinye Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Nurgül Dürüstkan Elbaşı ve Sosyal Hizmet Bölüm Başkanı Prof. Dr. İlhan Tomanbay'ın açılış konuşmalarının ardından Aktif Yaş Alma Programı'nın ilk buluşmasında Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı Cemalnur Sargut Tasavvuf Üzerine Söyleşi gerçekleştirildi.
Cemalnur Sargut - 17.01.2019
Teoman, "Fasa Fiso" İçin Sahnedeydi
Demir, ünlü yazarları hem imza hem de söyleşi için fuara davet ettiklerine dikkati çekerek, "Yarın Ahmet Ümit gelecek, sonrasında Kahraman Tazeoğlu, Ataol Behramoğlu, Sevil Atasoy ve Cemalnur Sargut gibi önemli isimler haftasını bizlerle birlikte olacak.
Cemalnur Sargut - 27.07.2018
Tasavvuf Araştırmacısı Mohammed Rustom, İstanbul'a Gelecek
Üniversitenin rektör danışmanı Cemalnur Sargut'un moderatörlüğündeki panelde tasavvuf konusunda araştırmalar yapan akademisyenler William Chittick, Sachiko Murata ve James Morris de bir konuşma yapacak.
Cemalnur Sargut - 23.07.2018
Tasavvuf, Tarih, Sanat ve Felsefe Müfredatının Bir Parçası Olmalı"
Etkinlikte ayrıca, panelin başkanlığını üstlenen Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı Cemalnur Sargut ile Boston Üniversitesi Teoloji Bölümü'nden Prof.
Cemalnur Sargut - 15.05.2018
Birinci Altın Kalem Ödülleri Sahiplerini Buldu
'Psikoloji Dalında' Uzm. Klinik Psikolog Rukiye Karaköse, Nesil yayınlarından çıkan, Seyahat Terapi adlı kitabıyla ödülün sahibi oldu. Ayrıca gecede; Tarih Romanı dalında İsmet Cerit, Biyografi Roman dalında Nihal Olçok, Mantık Araştırma dalında Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.İbrahim Çapak, Tasavvuf Araştırma dalında Cemalnur Sargut, Siyasi Araştırma dalında ise Milletvekili Avukat Hurşit Yıldırım ve bir çok yazar farklı dallarda ödüllere layık görüldü.
Cemalnur Sargut - 10.05.2018
Kadınlar Evde Oturmasın, Boş Durmasınlar"
TASAVVUF Araştırmacısı-Yazar Cemalnur Sargut, kadınların sosyal hayatın içinde olması gerektiğini belirterek, "Kadınlar evde oturmasın, boş durmasınlar.
Cemalnur Sargut - 10.05.2018
Kadınlar Evde Oturmasın, Boş Durmasınlar"
TASAVVUF Araştırmacısı-Yazar Cemalnur Sargut, kadınların sosyal hayatın içinde olması gerektiğini belirterek, "Kadınlar evde oturmasın, boş durmasınlar.
Cemalnur Sargut - 07.05.2018
Altın Kalem Ödülleri Sahiplerini Buluyor
Törende hem farklı coğrafyalarda yaşayan Türk yazarlara hem de yabancı yazarlara ayrı kategorilerde ödül verilecek. Mehmet Akif Ersoy'un torunu Selma Argon, Cemalnur Sargut, Seda Küçük, Cahit Zarifoğlu'nun kızları Betül Zarifoğlu, CRT Group Başkanı İsmet Cerit, Nihal Olçok, Ayfer Yüksel, Hak- İş İstanbul İl Başkanı Mustafa Şişman, Prof.
Cemalnur Sargut - 22.01.2018
Fikirler, Tedx İle Üsküdar Üniversitesi'nde Buluşuyor!
Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevil Atasoy "Masumiyeti Kanıtlanıncaya Kadar Suçlu", Üsküdar Üniversitesi Nörobilim Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Oğuz Tanrıdağ "Alzheimer Hastalığında Erken Tanı ve Yaşam Tarzı Önerileri" başlığı altında konuşacağı programda Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı Cemalnur Sargut da "Rumi İle Dünyaya Bakış" konulu konuşmasıyla katılacak.
Cemalnur Sargut - 20.01.2018
Ustam ve Ben" Resim Sergisi Açıldı
TÜRKKAD İstanbul Şubesi Başkanı Cemalnur Sargut, açılışta yaptığı konuşmada, serginin gelirinin TÜRKKAD Eğitim Bursları Fonu'na aktarılacağını söyledi.
Cemalnur Sargut - 31.05.2017
Gesiad Üyeleri İftar Programında Buluştu…
Bursa Genç Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği sinerji toplantısı ve iftar programını, Tasavvuf Araştırmacısı ve Yazar Cemalnur Sargut'un katılımıyla gerçekleştirdi.
Cemalnur Sargut - 05.05.2017
"Mutluluk" için buluşuyorlar!
Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları Enstitüsü'nden Cemalnur Sargut da "Allah'a Ancak Aşk ile Gidilir" başlıklı bir sunumu ile festivale katılacak.
Cemalnur Sargut - 12.04.2017
Yusuf Ömürlü'ye Saygı Gecesi" Düzenlendi
Yöneticiliğini Mehmet Nuri Yardım'ın yaptığı panelde, Prof. Dr. Mustafa Tahralı, yazar Cemalnur Sargut ve kanun sanatçısı Reha Sağbaş konuşmacı olarak yer aldı.
Cemalnur Sargut - 07.04.2017
Yusuf Ömürlü'ye Saygı Gecesi Düzenlenecek
Etkinlik kapsamında düzenlenecek panelde, Ömürlü'nün hayatı, kişiliği, eserleri ve sanat hayatı konuşulacak. Yöneticiliğini Mehmet Nuri Yardım'ın yapacağı panelde, Prof. Dr. Mustafa Tahralı, yazar Cemalnur Sargut ve kanun sanatçısı Reha Sağbaş konuşmacı olarak yer alacak.
Cemalnur Sargut - 23.03.2017
Bursa 15. Kitap Fuarı Devam Ediyor
15. Yıl Özel Söyleşileri Bursa Kitap Fuarı 15. yaşını "15. Yıl Özel Söyleşileri" ile kutluyor. Bu başlık altında düzenlenen okur ve yazar buluşmaları kapsamında Ahmet Ümit, Tarık Tufan ve Blogcu Anne Elif Doğan okurlarıyla bir araya geldi. Hüsnü Arkan, Celil Oker, Nihat Sırdar ve Cemalnur Sargut ise kitapseverlerle söyleşecekler.
Cemalnur Sargut - 17.03.2017
Bursa'da Kitap ve Eğitim Fuarları Açılıyor
Kültür Sanat etkinliklerinde Doğan Hızlan, Deniz Kavukçuoğlu, Gülten Dayıoğlu, Murathan Mungan, Ayşe Kulin, Hasan Ali Toptaş, Canan Karatay, Üstün Dökmen, Doğan Cüceloğlu, Zafer Algöz, İlber Ortaylı, İrfan Değirmenci, Haydar Ergülen, Mazhar Alanson, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Sinan Meydan, Zeynep Turan, İbrahim Kaboğlu, İsmail Saymaz, Nihat Sırdar, Kahraman Tazeoğlu, Aret Vartanyan, Nuray Sayarı, Ahmet Ümit, Tarık Tufan, Blogcu Anne Elif Doğan, Hüsnü Arkan Celil Oker, Nihat Sırdar, Cemalnur Sargut, Cemil Kavukçu ve Türkan Şoray da Bursalı kitapseverlerle bir araya gelecek.
Cemalnur Sargut - 10.03.2017
Bursa 15. Kitap Fuarı Etkinlik Programı Açıklandı
15. Yıl Özel Söyleşileri Bursa Kitap Fuarı'nın 15. yılı kapsamında fuar süresince "15. Yıl Özel Söyleşileri" düzenlenecek. Bu başlık altında düzenlenecek okur ve yazar buluşmalarında Ahmet Ümit, Tarık Tufan, Blogcu Anne Elif Doğan, Hüsnü Arkan, Celil Oker, Nihat Sırdar ve Cemalnur Sargut farklı konu başlıklarında söyleşecekler.
Cemalnur Sargut - 06.01.2017
Çukurova Kitap Fuarı Yarın Açılıyor
Dokuz gün boyunca, Gülten Dayıoğlu, Muzaffer İzgü, Mustafa Armağan, Canan Tan, Ahmet Şimşirgil, Ayşe Kulin, Arda Türkmen, Yavuz Bahadıroğlu, Mehmet Ali Bulut, Canan Karatay, Ahmet Ümit, Yılmaz Özdil, Cemalnur Sargut, Mavisel Yener, Şebnem İşigüzel, Sinan Yağmur, Deniz Kavukçuoğlu, Fatoş Güney, Altan Öymen, Enver Aysever, Sevil Atasoy, Sinan Canan, İbrahim Kaboğlu, Ercan Karakaş, Nuray Sayarı, Yekta Kopan, İsmail Saymaz, Feyza Hepçilingirler, Rıza Kıraç, Koray Yersüren, Büşra Küçük, Kahraman Tazeoğlu, Ataol Behramoğlu ve İpek Ongun'un da aralarında bulunduğu yazar, şair ve akademisyenler, okurlarıyla buluşacak.
Cemalnur Sargut - 06.01.2017
Çukurova 10. Kitap Fuarı Yarın Açılıyor
Programda panel, söyleşi ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliğine 300 yazar katılıyor. Dokuz gün süresince Gülten Dayıoğlu, Muzaffer İzgü, Mustafa Armağan, Canan Tan, Ahmet Şimşirgil, Ayşe Kulin, Yavuz Bahadıroğlu, Mehmet Ali Bulut, Canan Karatay, Ahmet Ümit, Yılmaz Özdil, Cemalnur Sargut, Mavisel Yener, Şebnem İşigüzel, Sinan Yağmur, Deniz Kavukçuoğlu, Fatoş Güney, Altan Öymen, Enver Aysever, Sevil Atasoy, Sinan Canan, İbrahim Kaboğlu, Ercan Karakaş, Nuray Sayarı, Yekta Kopan, İsmail Saymaz, Feyza Hepçilingirler, Azra Kohen, Rıza Kıraç, Koray Yersüren, Büşra Küçük, Kahraman Tazeoğlu, Ataol Behramoğlu ve İpek Ongun'un da aralarında bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve akademisyen okurlarıyla buluşacak.
Cemalnur Sargut - 04.01.2017
Çukurova 10. Kitap Fuarı Kapılarını Açıyor
Dokuz gün süresince Gülten Dayıoğlu, Muzaffer İzgü, Mustafa Armağan, Canan Tan, Ahmet Şimşirgil, Ayşe Kulin, Yavuz Bahadıroğlu, Mehmet Ali Bulut, Canan Karatay, Ahmet Ümit, Yılmaz Özdil, Cemalnur Sargut, Mavisel Yener, Şebnem İşigüzel, Sinan Yağmur, Deniz Kavukçuoğlu, Fatoş Güney, Altan Öymen, Enver Aysever, Sevil Atasoy, Sinan Canan, İbrahim Kaboğlu, Ercan Karakaş, Nuray Sayarı, Yekta Kopan, İsmail Saymaz, Feyza Hepçilingirler, Azra Kohen, Rıza Kıraç, Koray Yersüren, Büşra Küçük, Kahraman Tazeoğlu, Ataol Behramoğlu ve İpek Ongun'un da aralarında bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve akademisyen okurlarıyla buluşacak.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cemalnur Sargut Haberleri | Cemalnur Sargut Kimdir - Haberler - Cemalnur Sargut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cemalnur Sargut kimdir, hayatı ve biyografisi. Cemalnur Sargut kimdir?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 12:57:50. #1.14#

title