Genel Seçime Doğru - Haberler
Haberi Paylaş

Genel Seçime Doğru

Genel Seçime Doğru
AA - Haberler | Yerel

Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, Türkiye'de her şeyin kötüye gittiğini ama her felaketin sonu olduğunu ileri sürerek, parti olarak bunu göstermek için yola çıktıklarını söyledi.

Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, Türkiye'de her şeyin kötüye gittiğini ama her felaketin sonu olduğunu ileri sürerek, parti olarak bunu göstermek için yola çıktıklarını söyledi.

Tarhan, seçim çalışmaları kapsamında genel başkan yardımcıları Sedat Demirer, Nedim Çekmen, Yunus Yunusoğlu, Merkez Yürütme Kurulu üyeleri Kasım Gündüz ve Aziz Başdil ile Urla ilçesini ziyaret etti.

Anadolu Partisi Urla İlçe Başkanı Mediha Keskin ve partililerce karşılanan Tarhan, İskele Mahallesi'ndeki Limantepe Arkeolojik Kazı Alanı'nı ziyaret ederek, kazı heyeti başkanı Prof. Dr. Hayat Erkanal'dan bilgi aldı.

İskele Pazaryeri'ni de ziyaret eden Tarhan, vatandaşlar ve esnafla bir araya geldi.

Tarhan, seçim çalışmalarına ilişkin gazetecilere yaptığı açıklamada, dünyanın en güzel şehirlerinden birinde olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

"Gerçekten olağanüstü bir yer İzmir ve Urla. Kadınların çok yoğun ilgisiyle karşılaştım. Teşekkür ediyorum onlara. Onları temsil etmek için yola çıktım. Onlar da siyasette yeni soluk, yeni bir pencere açmak için burada olduğumuzun farkındalar. Desteklerini esirgemediler, sağ olsunlar. Türkiye'de her şey kötüye gidiyor ama her felaketin bir sonu vardır. Biz bunu göstermek için yola çıktık. Çok umutluyuz. Meclise bölücüler mi girecek, yoksa AK Parti ile bugüne kadar göğüs göğüse savaşmış, her konuda inanılmaz bir kavga vermiş Emine Ülker Tarhan ve arkadaşları ile başlayan bir halk hareketi mi? Buna halkımız karar verecek. Biz onlara her zaman olduğu gibi güveniyoruz, inanıyoruz."

AA - Son Dakika Haberleri

Emine Ülker Tarhan, Anadolu Partisi, Türkiye, Urla, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title