Genel Müdür Coşkun'dan Mtso'ya 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
Haberler » Güncel » Genel Müdür Coşkun'dan Mtso'ya 'Hayırlı Olsun' Ziyareti - Haber

Genel Müdür Coşkun'dan Mtso'ya 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Genel Müdür Coşkun'dan Mtso'ya 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

(MASKİ) Genel Müdürü , Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz ve Meclis Başkanı Ümit Türek'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Genel Müdür Coşkun'a ziyaretinde Genel Müdür Yardımcıları Mahmut Bilgen ve Burak Aslay eşlik etti. Geçtiğimiz Nisan ayında yapılan seçimleri kazanarak göreve başlayan Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, Meclis Başkanı Türek ve yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyen Coşkun, Manisa'da yürütülen çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

"KENDİSİNİN TECRÜBELERİNDEN HER ZAMAN İSTİFADE ETTİK"

MTSO Başkanı Mehmet Yılmaz, Genel Müdür Coşkun ve genel müdür yardımcılarına nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, "MTSO'da Yönetim Kurulu Başkanı ve Meclis Başkanı olarak çeşitli görevlerde bulunan MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun'un, bugünlere gelmemizde büyük emekleri var. Kendisinin tecrübelerinden her zaman istifade ettik. Manisa'mızın geleceğine yön veren kurumlar olarak işbirliği içerisinde hareket etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

"HER ŞEY MANİSA'MIZ İÇİN"

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, "Manisa'mızın her anlamda daha ileri noktalara taşınması için bütün kurum ve kuruluşlarla iş birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Farklı mevki ve makamlarda da olsak, ortak noktamız her zaman Manisa'mızdır. Şehrimizin gelişmiş kentler arasında yerini alması için çaba gösterirken, burada yaşayan vatandaşlarımızın da refah seviyesini yükseltmenin gayreti içerisindeyiz. Her şey Manisa'mız ve hemşerilerimiz içindir" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler