Gençlerbirliği, Çaykur Rizespor'dan Ergün Teber'i Renklerine Bağladı

Gençlerbirliği, Çaykur Rizespor'un Sol Kanat Oyuncusu Ergün Teber'i Renklerine Bağladı.

Gençlerbirliği, Çaykur Rizespor'dan Ergün Teber'i Renklerine Bağladı

Gençlerbirliği, Çaykur Rizespor'un sol kanat oyuncusu Ergün Teber'i renklerine bağladı.

Sezonun ikinci yarısı öncesinde transfer çalışmalarını sürdüren Gençlerbirliği, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Ergün Teber'i kadrosuna kattı. Savunmanın ve orta sahanın solunda oynayabilen Ergün Teber, Gençlerbirliği ile 2.5 yıllık anlaşmaya vardı. 22 yaşındaki futbolcu, yeni takımının Antalya'da yapılan kampına katıldı. Ergün Teber, El Saka'dan sonra Gençlerbirliği'nin devre arası transfer dönemindeki 2. transferi oldu. Gençlerbirliği'ne katıldığı için çok mutlu olduğunu belirten Ergün Teber,

"Yeni takımımın formasını en iyi şekilde temsil etmek ve bana güvenenleri mahçup etmeyecek bir performans sergilemek istiyorum. Takıma vereceğim katkıyla, Gençlerbirliği'nin ligin ikinci yarısında daha yüksek yerlerde yer almasına çalışacağım" dedi.

Öte yandan, 2. yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Gençlerbirliği, ilk antrenmanın yaptı. Papillion Belvil Otel'de kamp yapan kırmızı-siyahlılarda ilk antrenmana ülkelerine giden Isaac ve Traore'nin yanı sıra milli takımlarda bulunan Ferhat ve Onur ile izin alan Engin katılmadı. Gençlerbirliği, Antalya'daki ilk hazırlık maçında 30 Aralık saat 18.00'de Konyaspor ile karşılaşacak.

(EKO-MFS-ÖK-S)