Geçtiğimiz Yıl Boşanan Gökhan Özen, Yeni Sevgilisini Amerika'da Buldu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Geçtiğimiz Yıl Boşanan Gökhan Özen, Yeni Sevgilisini Amerika'da Buldu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Selen Sevigen'den Kasım 2016'da boşanan Gökhan Özen, Amerika'da profesyonel dalgıçlık yapan Rachel Howell isimli güzelle aşk yaşamaya başladı.

Ünlü şarkıcı Gökhan Özen 2010'da nikah masasına oturduğu, kızları Ada Deren ve Derin Su'nun annesi Selen Sevigen'den Kasım 2016'da boşanmıştı.

"İHANET YOK" DEMİŞTİ

Popçunun müzik çalışmaları için sık sık Amerika'ya gitmesi, 2-3 ay Miami'de kalması, eviyle bağlantısını kopartması evliliğinin sonunu getirmişti. Gökhan Özen "Miami'de daha rahat beste yapıyor, söz yazıyorum. İhanet yok" demişti.


YENİ SEVGİLİSİNİ AMERİKA'DA BULDU

Gökhan Özen yeni aşkını albüm hazırlığı yaptığı Amerika'da buldu. Los Angeles'ta mankenlik yapan Rachel Howell ile flört etmeye başladı.


HAYRANLARI ORTAYA ÇIKARDI

Gökhan Özen yeni sevgilisi ile geçtiğimiz günlerde bir partide tanıştı. Bu ilişkiyi şarkıcının hayranları ortaya çıkardı. Gökhan Özen'in sosyal medyada paylaştığı kalp şeklindeki bulut fotoğrafının aynısını Rachel Howell, Instagram'a yükledi.

PROFESYONEL DALGIÇLIK YAPIYOR

Profesyonel dalgıçlık yapan Rachel Howell aynı zamanda yoga hocası, binicilik eğitmeni.

İşte Gökhan Özen'in yeni sevgilisi;Geçtiğimiz Yıl Boşanan Gökhan Özen, Yeni Sevgilisini Amerika'da Buldu
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
damla:gökhan özeni sevda çiçegi yalan dünya yıldız masalı dizileriyle tanıyoz bir kız çocugu oldugunu biliyoz sevda çiçegi dizisinde tatlı birisi güzel bir dizi projesi olursa oynasın yakışır anlayışlıymış
500
title