Şehrin ortasında güpegündüz fuhuş rezaleti! Yanlarındaki küçük çocuğa aldırmadan, bir araçtan inip diğerine bindiler - Haberler
Haberi Paylaş

Şehrin ortasında güpegündüz fuhuş rezaleti! Yanlarındaki küçük çocuğa aldırmadan, bir araçtan inip diğerine bindiler

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Gaziantep'te gündüz vakti yol kenarında grup halinde bekleyen kadınlar, yanlarında duran araçtaki kişilerle fuhuş pazarlığı yaptı. Şehrin en işlek yerinde gerçekleşen pazarlık kameralara yansırken, bir araçtan inip diğer araca binen kadınların yanında küçük bir çocuğun olması da dikkat çekti.

Gaziantep'te şehirlerarası otobüs terminali çevresinde güpegündüz fuhuş pazarlığı yapan kadınlar pes dedirtti. Terminal çevresinde gruplar halinde bekleyen kadınlar yol kenarında duran araçlarla fuhuş pazarlığı yaptı.

Şehrin ortasında güpegündüz fuhuş pazarlığı! Yanlarındaki küçük çocuğa aldırmadan, bir araçtan inip diğerine bindiler

YANLARINDA KÜÇÜK ÇOCUKLA FUHUŞ PAZARLIĞI YAPTILAR

Terminale giden yol üzerinde bulunan bir alışveriş merkezinin ön girişini mesken tutan kadınların güpegündüz yaptığı fuhuş pazarlığı görüntülendi. Bazı kadınların yol üzerinde otobüs bekleyen kişilerin yanına giderek pazarlığa girişmesi görüntülere yansırken, kadınlardan rahatsız olan kişiler yoldan uzaklaşıyor. Kimi kadınların yanında fuhuş pazarlığı esnasında küçük çocuk da bulunması dikkat çekti.

Şehrin ortasında güpegündüz fuhuş pazarlığı! Yanlarındaki küçük çocuğa aldırmadan, bir araçtan inip diğerine bindiler

O ANLAR GÖRÜNTÜLENDİ

Polis ekiplerinin otosunu görünce yoldan uzaklaşan kadınlar polis aracının kendilerinden uzaklaşmasının ardından tekrardan yol üzerine çıkıyor. Görüntülerde yol kenarında duran bir aracın yanına giden kadın, kendisiyle ilgilenen bir erkekle konuştuktan sonra o kişinin aracına biniyor. Bir süre sonra aynı yere geri gelen araçtan inen kadın araçtan uzaklaşıyor.

Şehrin ortasında güpegündüz fuhuş rezaleti! Yanlarındaki küçük çocuğa aldırmadan, bir araçtan inip diğerine bindiler
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (8)
Zafer Ören:tiktok gibi sosyal platformda insanlar kolay para kazanmak için bedinin sergilemekten utanmıyorlar artık yollar da ki durum eskiden beri var belki caresizlikten belki farklı nedenlerden ama ne olursa olsun her ikisi de tasvip edilemez rabbim ahlaklı nesiller yetişmesini nasip etsin
Mikail arman:Bir kaç çirkin Istisna olay tüm şehri kirletmez.Gazi Antepin, Adana'nın insanları temiz ve harbidirler. Aşağıdaki sözler Antebi güzel ifade ediyor ! Karayılan der ki, harbe oturak Kilis yollarından kelle getirek Nerde düşman varsa orda bitirek Vurun Antep'liler namus günüdür.
Mikail arman:Bir kaç çirkin Istisna olay tüm şehri kirletmez.Gazi Antepin, Adana'nın insanları temizdir, harbidirler. Karayılan der ki, harbe oturak Kilis yollarından kelle getirek Nerde düşman varsa orda bitirek Vurun Antep'liler namus günüdür
500